Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Jungtiniai Arabų Emyratai: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į JAE, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki skrydžio. Testas nėra privalomas vaikams iki 12 metų. Atvykus matuojama kūno temperatūra. Prieš kelionę arba atvykus oro uoste reikalinga užpildyti sveikatos deklaracijos formą bei karantino įsipareigojimo formą. Privaloma parsisiųsti mobiliąją COVID 19-DXB programėlę. Privaloma turėti specialų draudimą, kuris padengia riziką, susijusią su COVID-19. Atvykus oro uoste gali būti atliktas pakartotinis COVID-19 testas. Testo rezultatų būtina laukti izoliuojantis viešbutyje.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą arba persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia.

Informacija atnaujinta 2021.08.31 15:42

Vykstant į Jungtinius Arabų Emyratus rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: