Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Jungtiniai Arabų Emyratai: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliautojai atvykdami į Jungtinius Arabų Emyratus privalo su savimi turėti atspausdintą apgyvendinimo rezervaciją įrodantį dokumentą (Vaučerį) bei atgalinį skrydį įrodantį dokumentą.Lietuvos piliečiams į Jungtinius Arabų Emyratus vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki išvykimo į JAE iš Vilniaus (būtina įvertinti galimą laiko skirtumą ir skrydžio trukmę) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti popierinės formos ir tik anglų arba arabų kalba. Prieš kelionę arba atvykus oro uoste reikalinga užpildyti sveikatos deklaracijos formą bei karantino įsipareigojimo formą. Privaloma parsisiųsti mobiliąją COVID 19-DXB programėlę. Abu Dabis atviras turistams (iki rugsėjo mėn. buvo uždarytas turistams). Nevakcinuotiems keleiviams reikalingas privalomas 10 dienų karantinas (išskyrus keleivius iš „žaliojo sąrašo“ šalių, tačiau Lietuva į jį nepatenka), tuo tarpu paskiepytiems keleiviams karantine būti nereikia. Privaloma turėti specialų draudimą, kuris padengia riziką, susijusią su COVID-19. Atvykus oro uoste gali būti atliktas pakartotinis COVID-19 testas. Testo rezultatų būtina laukti izoliuojantis viešbutyje. 

Daugiau informacijos rasite čia arba čia paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, išskyrus Abu Dabį.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi: vaikams iki 12 metų, paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų (daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

 

Naujausią Lietuvos Vyriausybės informaciją grįžtantiems į Lietuvą rasite čia

Informacija atnaujinta 2022.01.20 11:37

Vykstant į Jungtinius Arabų Emyratus rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: