Kelionės į Pietų Afrikos Respubliką

Kokias kainas pateikiame?

Pažintinės kelionės į Pietų Afrikos Respubliką

Kelionės į Pietų Afrikos Respubliką

Vaizdingi nacionaliniai parkai, istorinės gyvenvietės, genčių kaimai, kvapą gniaužiantys kalnai, upių kanjonai, įlankos, bei Indijos ir Atlanto vandenynų pakrantėse įsikūrę miestai – neatsiejama kelionės į Pietų Afrikos Respubliką dalis. Tai viena pažangiausių Afrikos žemyno šalių, garsėjanti senomis vyndarystės tradicijomis, bei moderniais Keiptauno, Johanesburgo ir kitais miestais. Kelionės į Pietų Afrikos Respubliką metu verta pasimėgauti unikaliu europiečių, azijiečių ir vietinių genčių virtuvių mišiniu, pasigrožėti ne tik gamtos rezervatų gyvūnija, bet ir pietines pakrantes aplankančiais banginiais, o mėgstantys ekstremalias pramogas gali išvysti ir baltuosius ryklius, stebėdami juos iš geležinių narvų. Poilsis Pietų Afrikoje – tai neužmirštami nuotykiai seniausius žmonijos pėdsakus išsaugojusioje gamtos oazėje.

Atostogos Pietų Afrikos Respublikoje rekomenduojamos ištisus metus, priklausomai nuo to, į kurią šalies dalį vyksite. Norintiems vienos kelionės metu aplankyti daugelį šalies regionų, palanku vykti rugsėjo–spalio mėnesių laikotarpiu.

Kelionės į Pietų Afrikos Respubliką metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Pilgrims Restas – istorinė gyvenvietė, menanti aukso karštinės laikus. Šis miestelis paskelbtas Nacionalinio paveldo objektu, čia išsaugota unikali 19 a. architektūra.
  • Krugerio nacionalinis parkas – užburianti gamtos oazė, kurioje galima išvysti net 147 žinduolių, 114 roplių, 34 amfibinių gyvūnų, 507 paukščių, bei 336 medžių rūšis. Tai pirmasis Pietų Afrikos nacionalinis parkas, įsteigtas dar 1926 m. Be to, šiame nacionaliniame parke yra geležies amžiaus žmonių paliktų pėdsakų, daugiau nei du šimtai kultūros paveldo vietų, tarp kurių ir uolų piešinių pavyzdžiai.Svazilanadas, šiandien žinomas kaip Esvatinio Karalystė, yra zulų, svazių ir tsongų genčių gyvenama teritorija, išsiskirianti įspūdingais kalnais, Indijos vandenyno baseinui priklausančiomis giliomis upėmis, iš nendrių nertais būstais ir spalvingais turgumis.
  • Drakono kalnai – UNESCO globojama gamtos vietovė, kalnų grandinė, kuri tęsiasi šimtus kilometrų. Drakono kalnai stebina ne tik savo grožiu, bet ir tūkstančius metų skaičiuojančiais uolų piešiniais. Tai aukščiausia šalyje kalnų grandinė, kurios aukštis siekia net 3482 m.
  • Hermanusas – Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūręs miestelis, kurį supa vaizdingi kalnai. Hermanusas – populiari tikrųjų banginių stebėjimo vieta.

Poilsinės kelionės į Pietų Afrikos Respubliką metu kviečiame apsilankyti istorinėje Pilgrims Resto gyvenvietėje, Krugerio nacionaliniame parke, zulų, svazių ir tsongų gyvenamame Svazilande, pasigrožėti Drakono kalnais ir į Hermanuso pakrantes užklystančiais banginiais.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Pietų Afrikos Respubliką pasiūlymus.

UP