Jungtiniai Arabų Emyratai: detalios keliavimo sąlygos

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Prieš kelionę:

APGYVENDINIMO REZERVACIJOS DOKUMENTAS IR ATGALINIS BILIETAS

Turistai, atvykdami į Jungtinius Arabų Emyratus privalo su savimi turėti atspausdintą apgyvendinimo rezervaciją įrodantį dokumentą (Vaučerį) bei atgalinį skrydį įrodantį dokumentą.

SVEIKATOS DEKLARACIJOS FORMA

Visiems turistams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, reikės užpildyti Sveikatos deklaraciją formą (angl. Health Declaration Form), kurią rekomenduojame atsispausdinti ir užsipildyti iš anksto arba užpildysite atvykus.

Pildant sveikatos deklaracijos formą prašoma nurodyti viešbučio, kuriame planuojama apsistoti, adresą, tačiau užteks nurodyti tik viešbučio pavadinimą, pilno adreso nėra būtina nurodyti.

ĮSIPAREIGOJIMO FORMA

Visiems turistams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, reikės užpildyti Karantino įsipareigojimo formą (angl. Quarantine Undertaking Form), kurią rekomenduojame atsispausdinti ir užsipildyti iš anksto arba užpildysite atvykus.

COVID-19 TYRIMAS

Visiems į Jungtinius Arabų Emyratus vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į šalį yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti originalaspopierinės formos ir tik anglų arba arabų kalba.

72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko) ir iki atvykimo į JAE (į JAE atvykstama kitą dieną nei išskrendama iš Lietuvos).

Svarbu registruotis tyrimui iškart užsisakius kelionę, kad būtų priskirtas tinkamas tyrimo atlikimo laikas.

DRAUDIMAS

Jungtinių Arabų Emyratų vyriausybė nėra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kurių viešnagės metu atlikto COVID-19 testo rezultatai yra teigiami, bei kartu keliaujančiais jų artimaisiais. Dėl to turistas privalo turėti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį su COVID-19 susijusias išlaidas. Šį draudimą galite užsisakyti pas mus.

Šį draudimą galite užsakyti pas mus už 28 Eur/asm. ne vėliau kaip 7 dienos iki kelionės pradžios. Norint užsisakyti draudimą reikia pateikti paso kopiją.

Šis draudimas gali būti užsakomas 3 mėn.-69 m. amžiaus asmenims ir galioja tik JAE teritorijoje, t. y. neapima iki atvykimo į JAE ar po išvykimo iš JAE kilusių rizikų padengimo.

Pagrindinės draudžiamosios rizikos, įskaitant kilusias dėl COVID-19:

 • Skubios medicinos pagalbos ir susijusios išlaidos: iki 150000 AED
 • Skubi medicininė evakuacija: 7500 AED
 • Apgyvendinimo išlaidos, jei patvirtinamas COVID-19: iki 350 AED/dienai/asm. (maks. 14 dienų)
 • Palaikų repatrijavimas: 10000 AED
 • Kelionės dokumentų praradimas: 500 AED

Daugiau informacijos apie draudimo sąlygas anglų kalba.

Kelionės metu:

ATVYKIMO Į JAE TVARKA

Atvykus į Jungtinius Arabų Emyratus Jums reikės pateikti:

 • užpildytą Sveikatos deklaracijos formą,
 • užpildytą Karantino įsipareigojimo formą,
 • neigiamo COVID-19 PGR tyrimo rezultato sertifikatą,
 • apgyvendinimo rezervacijos dokumentą,
 • atgalinį skrydžio bilietą,
 • medicininių išlaidų draudimą, dengiantį su COVID-19 susijusias išlaidas.

Atvykus į Dabajų, oro uoste Jums gali būti atliktas COVID-19 testas. Testo rezultatų būtina laukti izoliuojantis viešbutyje.

Atvykus į Dubajų, privaloma savo mobiliajame telefone įsidiegti „COVID19 – DXB“ programėlę - App iOS, Android.

INFORMACIJA DĖL RIBOJIMŲ

 • Viešbučiuose apgyvendinimas neturi viršyti 70 % galimos apimties.
 • Asmenų skaičius prie viešbučių baseinų ir privačiuose paplūdimiuose neturi viršyti 70 % viso galimo asmenų skaičiaus.
 • Sporto, pramoginiuose bei uždarose erdvėse organizuojamuose sėdimuose renginiuose lankytojų skaičius neturi viršyti 50 %, o prekybos centruose – 70 % viso galimo lankytojų skaičiaus.
 • Maitinimo įstaigos gali veikti iki 1:00 val. nakties, paskutinis užsakymas gali būti priimamas iki 24:00.
 • Negalimas muzikos leidimas restoranuose, prie baseinų ir paplūdimiuose.
 • Šiuo laikotarpiu neveiks barai ir aludės.

TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Visi į JAE atvykstantys turistai privalo turėti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį su COVID-19 susijusias išlaidas. Daugiau informacijos apie draudimo sąlygas anglų kalba.

Atkreipiame dėmesį, kad keliautojų grąžinimas iš atostogų krypčių po saviizoliacijos nėra dengiamas draudimo. Organizatorius įsipareigoja užtikrinti savo keliautojų sugrįžimą į Lietuvą ir ieškos galimybių įsigijusiems keliones reguliariasiais skrydžiais arba tik skrydžio bilietus klientams po saviizoliacijos grįžti į Lietuvą kuo mažesniais kaštais ir/ar kuo patogesnėmis sąlygomis.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Grįžtantieji atgal į Lietuvą, dar prieš skrydį turi užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC) užpildant elektroninę anketą. Gautą elektroninį patvirtinimą (vadinamąjį QR kodą) reikės pateikti įlaipinimo į lėktuvą metu.
    
Visiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų privaloma turėti dokumentą (viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant ar atvykstant į Lietuvos Respubliką atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Neturintys testo rezultato nebus įleidžiami į lėktuvą. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.
  

COVID-19 tyrimo atlikti nereikia ir saviizoliacija netaikoma:

 • Ekipažų ir įgulų nariams, kurie vykdo keleivių vežimus tarptautinio susisiekimo maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis;
 • Tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims;
 • Asmenims iki 16 metų taikoma išimtis tik COVID-19 testo atlikimui, bet saviizoliacijai išimtis nėra taikoma;
 • Nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą paskiepytiems asmenims. E-sveikatos sistemoje formuojama sveikatos forma apie atliktą vakcinaciją anglų kalba. Atkreipiame dėmesį, kad skiepijimo schemą sudaro ne tik vakcinos dozių skaičius, tačiau ir laikotarpis po vakcinos įskiepijimo, per kurį organizme susidaro imunitetas.

Skirtingų vakcinų aprašuose yra įvardytos tokios skiepijimo schemos:  
           Comirnaty – skiepijama 2 vakcinos dozėmis, imunitetas susidaro praėjus 7 paroms po antros dozės.
           Moderna – skiepijama 2 vakcinos dozėmis, imunitetas susidaro praėjus 14 parų po antros dozės.
           Jansen –  skiepijama 1 vakcinos doze, imunitetas susidaro praėjus 14 dienų po skiepo.
           Vaxzevria – skiepijama 2 vakcinos dozėmis, imunitetas susidaro praėjus 15 dienų po antros dozės.

 • COVID-19 persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų. Kaip įrodymą, keliautojams privaloma pateikti tai patvirtinantį E-sveikatos sistemoje suformuotą dokumentą anglų kalba (jeigu dokumentas suformuojamas lietuvių kalba, būtinas vertimas į anglų kalbą), kuriame būtų nurodyta informacija apie atliktą teigiamą PGR ar antigenų tyrimo rezultatą. E-sveikatos sistemoje formuojama forma anglų kalba tik įrašams nuo kovo 23 d.
 • Visiems iš bet kurios valstybės atvykusiems asmenims privaloma 10 dienų izoliacija. Galimybė ją sutrumpinti numatyta ne anksčiau nei 7 dieną, savo lėšomis atlikus testą COVID-19 ligai nustatyti ir gavus neigiamą atsakymą.

Informacija atnaujinta 2021.05.27 14:41

Vykstant į Jungtinius Arabų Emyratus rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Rinktis kitą šalį:

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: