Kelionės į Australiją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Australiją su grupe

Australija: Bumerangas

Datos ir trukmė
2020-05-04 (14 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-11 (14 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-18 (14 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionės į Australiją

Australija – tai tarsi atskiras stulbinančios gamtos ir gyvūnijos pasaulis. Tikėtina, jog kelionės į Australiją metu pamatysite žymiai daugiau kengūrų, nei žmonių, o kai kurių gyvūnų ir augalų neišvysite jokioje kitoje pasaulio vietoje. Poilsis Australijoje, didžiausioje pasaulio saloje – tai galimybė rinktis iš daugiau nei 10 tūkstančių paplūdimių. Kelionės į Australiją metu verta leistis į kruizą po Didįjį barjerinį rifą ir stebinančio grožio salas, apsilankyti daugiakultūriniuose Sidnėjaus, Melburno ir kituose didžiuosiuose miestuose, paragauti australietiško vyno, pasivaikščioti drėgnuosiuose miškuose ir vaizdinguose kanjonuose, bei susipažinti su unikaliu aborigenų kultūros paveldu.

Australijoje yra net keturios klimato juostos. Šilčiausia šioje šalyje gruodžio–vasario mėnesių laikotarpiu, kuomet temperatūra siekia 30℃. Vėsiausia birželio–rugpjūčio mėnesiais, kuomet temperatūra gali nukristi iki 12℃. Atostogos Australijoje rekomenduojamos ištisus metus, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į kurią šios milžiniškos šalies dalį vyksite. Dažniausiai poilsiautojai renkasi kovo–gegužės ir rugsėjo–lapkričio mėnesių periodus.

Kelionės į Australiją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Didysis barjerinis rifas, kurio ilgis siekia daugiau nei 2 tūkst. km. Juo geriausia pasigrožėti visos dienos kruizo metu. Šiame barjeriniame rife didelė vėžlių, krevečių, jūros žvaigždžių, moliuskų ir tropinių žuvų įvairovė. Pasiekę gražiausias rifo vietas galėsite išmėginti paviršinį nardymą.
  • Filipo sala – apie 140 km nuo Melburno nutolusi sala, kurioje išvysite gausius būrius pingvinų, trumpauodegių audrapaukščių, ruonių, koalų, vombatų ir kengūrų.
  • Didysis vandenyno kelias – tai kelias jungiantis Melburno ir Adelaidės miestus, vingiuojantis vaizdinga vandenyno pakrante. Šio kelio ilgis – 320 km.
  • Kuranda – aborigenų gyvenvietė, kurioje gausu rankdarbių ir autentiškų rūbų parduotuvėlių, bei meno galerijų. Be to, čia įsikūręs ir Australijos drugelių rezervatas, kuriame galėsite išvysti vienus didžiausių pasaulyje drugių (išskleistų sparnų ilgis siekia daugiau nei 30 cm).
  • Karališkasis kanjonas – ideali vieta saulėtekiams ir saulėlydžiams, kurioje galėsite pasivaikščioti vaizdingais takais. Šiame kanjone daug šventų aborigenams vietų.

Poilsinės kelionės į Australiją metu kviečiame pasigrožėti Didžiuoju barjeriniu rifu, Filipo salos gyvūnijos gausa, įspūdinga Didžiojo vandenyno kelio pakrante, bei paslaptingais Karališkojo kanjono takais, o Kurandoje galėsite iš arčiau susipažinti su autentiškais aborigenų meno dirbiniais.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Australiją pasiūlymus.

UP