Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Turkija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Nuo birželio 1 d. vykstant į Turkiją iš Lietuvos PGR testo nebereikia: persirgusiems COVID-19 infekcija, kai liga buvo patvirtinta teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo rezultato gavimo praėjo ne mažiau 28 d. ir ne daugiau 180 d. iki atvykimo į Turkiją (ir galintiems pateikti tai įrodančius dokumentus) ir pilnai paskiepytiems (kai nuo antrojo skiepo praėjo ne mažiau 14 d.) keliautojams. Detalią informaciją dėl reikalingų dokumentų rasite čia.

Visi kiti keliautojai ir toliau privalės pateikti neigiamą PGR testą, darytą likus ne daugiau nei 72 val prieš skrydį, arba greitąjį antigenų testą (RAT), darytą ne daugiau nei 48 val. prieš skrydį. Taip pat tinka ES skiepų sertifikatas iš https://esveikata.lt „Vaccination Certificate“ anglų kalba.

Keliautojai, atvykstantys į Turkiją ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio, privalo užpildyti atvykimo forma. Užpildžius anketą ir susiformavus HES (Hayat Eve Sigar) kodui, dokumentą reikia atsisiųsti, atsispausdinti ir pateikti oro uoste arba atvykus į šalį. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos anketoje pateikimą. Video instrukcija lietuvių kalba kaip pildyti atvykimo formą.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

 

 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. PGR tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą, o antigeno per 48 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

   

Informacija atnaujinta 2021.07.26 14:12

Vykstant į Turkiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: