Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Turkija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Vykstant iš Lietuvos testo nereikia: vaikams iki 12 metų., persirgusiems COVID-19 infekcija (ir galintiems pateikti tai įrodančius dokumentus) ir pilnai paskiepytiems (kai nuo antrojo skiepo praėjo ne mažiau 14 d.) keliautojams.  Tinka ES skiepų sertifikatas iš https://esveikata.lt „Vaccination Certificate“ anglų kalba. Detalią informaciją dėl reikalingų dokumentų rasite čia.

Visi kiti keliautojai  (suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų) privalo pateikti neigiamą greitąjį antigenų testą (RAT), darytą ne daugiau nei 48 val. prieš skrydį arba PGR testą, darytą likus ne daugiau nei 72 val prieš skrydį.

Keliautojai, atvykstantys į Turkiją per paskutines 72 val. iki skrydžio, privalo užpildyti atvykimo forma. Užpildžius anketą ir susiformavus HES (Hayat Eve Sigar) kodui, dokumentą reikia atsisiųsti, atsispausdinti ir pateikti oro uoste arba atvykus į šalį. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos anketoje pateikimą. Video instrukcija lietuvių kalba kaip pildyti atvykimo formą.

Naujausią Oficialią Turkijos vyriausybės informaciją anglų kalba rasite čia 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi: vaikams iki 12 metų, paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų (daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Naujausią Lietuvos Vyriausybės informaciją grįžtantiems į Lietuvą rasite čia

Informacija atnaujinta 2021.09.28 15:42

Vykstant į Turkiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: