Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Brazilija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Privaloma turėti ne senesnį kaip 72 val. COVID-19 PGR testą su neigiamu rezultatu portugalų, anglų arba ispanų kalbomis. Atvykstantys taip pat turi pateikti keliautojo sveikatos deklaraciją. Atvykimo į šalį sąlygos  COVID-19 pandemijos metu nuolat atnaujinamos, atsižvelgiant į situaciją, todėl keliaujantiems į Braziliją rekomenduojame nuolat sekti Brazilijos institucijų informaciją apie atvykimo apribojimus, kurie gali būti atnaujinti bet kuriuo metu.

NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA arba ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. Tyrimas ir saviizoliacija nereikalinga paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą arba persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia.

Informacija atnaujinta 2021.12.21 12:48

Vykstant į Braziliją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: