Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Malta: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Atvykstant į Maltą iš ES valstybių, ES žaliasis pasas (angl. EU green pass) galioja tik pagal pilną COVID-19 vakcinacijos schemą pasiskiepijusiems asmenims (t.y. ES žaliasis pasas, išduotas pasidarius COVID-19 testą arba pasveikus nuo COVID-19 atvykstant į Maltą NEGALIOJA). Taip pat tinka atitinkamai Maltos institucijų išduotas vakcinavimo sertifikatas arba Jungtinės Karalystės išduotas “NHS COVID Pass“.Vaikai nuo 5 iki 11 metų gali keliauti, jeigu yra lydimi pilnai pasiskiepijusių tėvų/teisėtų globėjų ir privalo pristatyti neigiamą ne anksčiau nei prieš 72 val. daryto molekulinio PGR testo rezultatą. Vaikai nuo 12 metų gali keliauti, jeigu turi pilną skiepų pažymėjimą. Neturint skiepų pažymėjimo privalomas neigiamas molekulinio PGR testo rezultatas ir 14 dienų saviizoliacija. Keliaujant į Maltą, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Atvykus matuojama kūno temperatūra. Prieš kelionę būtina užpildyti ir turėti su savimi sveikatos deklaracijos formą: čia VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą RT-PCR testo rezultatą. Asmenims, neturintiems skiepų pažymėjimo, privalomas neigiamas molekulinio PGR testo rezultatas (ne senesnis nei 72 val. iki atvykimo) ir 14 dienų saviizoliacija viešbutyje, kurį nurodo Maltos sveikatos institucijos (už viešbutį moka besiizoliuojantis asmuo). Asmenims, turintiems galiojantį leidimą gyventi Maltoje, saviizoliacija neprivaloma, tačiau reikia turėti ne senesnį nei prieš 72 val. daryto PGR testo rezultatą ir prieš atvykstant pranešti Maltos sveikatos apsaugos institucijoms el. paštu covid19.vetting@gov.mt

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. 

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi:

- Asmenims paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ( daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta teigiamu PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

- Vaikams iki 12 metų izoliacija netaikoma.

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 (pripažįstamas PGR arba antigeno testas, serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas). Saviizoliacijos grįžus nėra. Privalomas antras tyrimas dėl COVID-19, kuris turi būti atliktas 3-5 dieną po atvykimo. Registruotis reikia Karštosios linijos interneto svetainėje www.1808.lt arba trumpuoju numeriu 1808.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.09.15 17:51

Vykstant į Maltą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: