×

Kelionės į Prancūzijos Polineziją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Prancūzijos Polineziją

Ramiojo vandenyno viduryje plytinčios Prancūzijos Polinezijos salos – tai neišsenkanti atostogų oazė. Kelionės į Prancūzijos Polineziją metu galėsite rinktis net iš šešių archipelagų, kuriuos sudaro 118 vaizdingų salų ir koralinių atolų. Salas dengia tankūs tropiniai miškai, gausu kalnų ir užgesusių vulkanų. Mangai, kokosai, bananai, papajos, avokadai, duonmedžio vaisiai – pasiekiami ranka.

Poilsis Prancūzijos Polinezijoje įsimins autentiškos polineziečių kultūros turtingumu, nuošalesnėse salose išlikusiais vietinių dievų kultais, o povandeninio pasaulio mėgėjus sužavės melsvos lagūnos, gausūs delfinų, vėžlių ir margaspalvių žuvų būriai. Kelionės į Prancūzijos Polineziją metu susipažinsite su vietiniais žvejais, perlų augintojais, kokoso riešutų rinkėjais ir galėsite perprasti laimingo gyvenimo gamtos apsuptyje paslaptis.

Atostogos Prancūzijos Polinezijoje, Draugijos (Taitis, Moorėja, Bora Bora) ir Tuamotu salynuose, rekomenduojamos birželio–rugsėjo mėnesių periodu. Markizo salose geriausia lankytis rugpjūčio–lapkričio mėnesiais. Pietų saloms būdingos karštos ir lietingos vasaros, o žiemos čia gana vėsios.

Kelionės į Prancūzijos Polineziją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Taitis – didžiausia iš Prancūzijos Polinezijos salų, ekonominis ir kultūrinis salyno centras, kuriame gyvena apie 70% visų Prancūzijos Polinezijos gyventojų. Šią aukštai iškilusią vulkaninės kilmės salą supa koraliniai rifai, puošia bambukų medžių apsuptas Fautaua krioklys, o Maujo paplūdimyje spindi baltas purus smėlis.
  • Moorėja – sala, stebinanti ne tik savo grožiu, bet ir užsiėmimų gausa. Čia plyti vaizdingos įlankos, spalvingi sodai, ananasų plantacijos, o salos gyvenvietės žavi pastelinių spalvų nameliais. Lankydamiesi Moorėjos saloje galėsite išbandyti jėgos aitvarus, plaukimą kanojomis, vandens slidėmis, banglentėmis, nardyti, leistis į žygius, joti žirgais bei susipažinti su vietinių žvejų gyvenimu.
  • Bora Bora – didelės lagūnos apsupta sala, kurios pagrindą sudaro dviejų užgesusių ugnikalnių viršūnės, dar žinoma „Ramiojo vandenyno perlo“ vardu. Šioje saloje gausu palmių giraičių, puikių paplūdimių, o ypač žavi skaidraus vandens lagūna, kurios kraštuose plyti nuostabūs koraliniai rifai. Svečiuodamiesi Bora Bora saloje išvysite čia pat plaukiojančius vėžlius ir rajas, galėsite leistis į žygį Otemanu kalno link, apsilankyti juodųjų perlų ūkyje ir išbandyti pačias įvairiausias vandens pramogas.

Poilsinės kelionės į Prancūzijos Polineziją metu kviečiame apsilankyti kultūriniame salyno centre Taityje, žvejų kaimeliais nusėtoje Moorėjos saloje, pasakiškos lagūnos apsuptoje Bora Bora saloje, bei kituose nepamirštamuose gamtos kampeliuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Prancūzijos Polineziją pasiūlymus.

UP