Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Islandija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Prieš kelionę būtina atlikti išankstinę registraciją, užpildant specialią registracijos formą.

Paskiepyti ar Covid-19 liga persirgę asmenys atvykę į šalį turi pateikti tai įrodančius dokumentus. Privaloma pateikti neigiamą Covid-19 PGR arba greitąjį antigeno testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo.

Nepasiskiepijusiems keliautojams būtina pateikti neigiamą Covid-19 PGR testą, atliktą ne anksčiau nei 72 val. iki išvykimo į Islandiją. Greitieji antigenų testai netinka. Atvykus į Islandiją privaloma atlikti papildomą Covid-19 testą, izoliuotis 5 dienas ir po to atlikti Covid-19 testą pakartotinai.

Jaunesni nei 18 metų amžiaus vaikai gali keliauti į Islandiją, jeigu jų tėvams netaikomi kelionių ribojimai. Nepaskiepyti 2004 metais ar anksčiau gimę vaikai, atvykę į šalį turi atlikti testą, 5 dienas izoliuotis ir atlikti papildomą testą. 2005 m. ir vėliau gimusiems vaikams kelionių apribojimai netaikomi.

OFICIALI INFORMACIJA ANGLŲ K.

Taip pat informaciją galite patikrinti ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Atvykus taikoma dvigubo testavimo procedūra ir 5 dienų saviizoliacija. Jei antrojo testo atsakymas 5-tą kelionės dieną yra neigiamas, saviizoliaciją galima nutraukti.

Paskiepytiems/ persirgusiems covid19 keliautojams saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi: vaikams iki 12 metų, paskiepytiems  (daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

Naujausią Lietuvos Vyriausybės informaciją grįžtantiems į Lietuvą rasite čia

 

Informacija atnaujinta 2022.01.17 13:37

Vykstant į Islandiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: