Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tanzanija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visi keliautojai (nepriklausomai nuo amžiaus), atvykstantys į Zanzibarą, privalo turėti PGR testo sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turėtų būti atliktas ne ankščiau nei 72 valandas prieš atvykimą į Zanzibarą. Vaikams iki 5 m. testo nereikia. Asmenims atvykusiems į Zanzibarą, kuriems pasireiškia ligos simptomai ar kurie atvyksta iš rizikos šalių, gali būti paprašyta atlikti greitą tyrimą (kaina: maždaug 25 USD / asmeniui). Be to, likus 24 valandoms iki atvykimo, reikia užpildyti internetinę formą, kurią rasite: https://afyamsafiri.moh.go.tz/. Užpildęs formą, keliautojas gaus atitinkamą patvirtinimą ir unikalų kodą, kurį reikės pateikti vietinėms imigracijos tarnyboms atvykus į Zanzibarą. Zanzibaro oro uoste reikės papildomai užpildyti papildomą COVID-19 sveikatos informacijos kortelę. 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.09.06 18:01

Vykstant į Tanzaniją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: