Apie mus

240000+
Laimingų klientų
3000+
Kelionių pasiūlymų
17
Metų su Jumis

Mes organizuojame nuostabias keliones - kelionės tai ne tik nuvykimas iš taško A į tašką B. Nuostabiai kelionei suorganizuoti reikia vaizduotės, žinių, kontaktų, patirties ir įrankių.

Mūsų misija - patenkinti keliautojai, kurie sugrįžta ir rekomenduoja mus kitiems.

Mokame viską - užsakome lėktuvų, traukinių, autobusų bilietus, viešbučius, turus, kruizus, vizas. Viskas vienoje vietoje.

Esame visur - turime biurus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose. Skrydžiai, viešbučiai ir poilsinės kelionės gali būti užsakomos visą parą mūsų internetiniame puslapyje.

Nebijome iššūkių - mūsų komanda organizavo keliones į Madagaskarą, Čilę, Antarktidą, Borneo, Havajus, Iraną, Aliaską ir kt. Mūsų populiariausios kryptys - Vietnamas, Malaizija, Indonezija, Indija, Kinija, Tailandas.

Žinome, ką darome - praėjusiais metais su mumis iškeliavo daugiau kaip 32 500 keliautojų, kiekvieną dieną į mus kreipiasi iki 200 keliautojų. Klientai mums patiki savo brangiausią laiką - atostogas.

Ieškome naujovių - kiekvienais metais parodose pristatome naujas programas ir kelionių kryptis. Lankomės Berlyno, Maskvos, Barselonos, Londono tarptautinėse parodose.

Esame matomi - kelioniuakademija.lt - vienas lankomiausių kelionių organizatorių Lietuvoje puslapių. Mūsų pasisakymus ir interviu dažnai galite sutikti žiniasklaidos priemonėse.

Nesislepiame už gražių žodžių - mes norime matyti savo klientus ir taip pat norime, kad klientai matytų mus.

Susipažinkime!

Pažink mus
Vilnius
Donatas
Zoja
Ieva
Margarita
Edita
Evelina Ž.
Ina
Viktorija S.
Brigita
Indrė G.
Airima
Ingrida
Mindaugas
Ričardas
Janina
Emilia
Toma
Rugilė
Gustė
Viktorija Š.
Giedrė
Marija
Kaunas
Miglė
Evelina G.
Arūnė
Aksana
Gintarė K.
Dominykas
Sandra
Ugnė
Jolita
Karolina
Klaipėda
Gintarė R.
Guoda
Živilė
Gintarė L.
Indrė I.
Justas
Liveta
Viktorija N.
Ugnė
Šiauliai
Julija
Irina
Evelina