Apie mus

240000+
Laimingų klientų
3000+
Kelionių pasiūlymų
17
Metų su Jumis

Siūlome keliones - ne tik nuvykimą iš taško A į tašką B. Pasitelkdami sukauptas žinias, kontaktus ir įgūdžius kiekvienam klientui siekiame suteikti kokybišką kelionės patirtį.

Mūsų misija - patenkinti keliautojai, kurie sugrįžta ir rekomenduoja mus kitiems.

Mokame viską - užsakome lėktuvų, traukinių, autobusų bilietus, viešbučius, turus, kruizus, vizas. Viskas vienoje vietoje.

Esame visur - turime biurus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose. Skrydžiai, viešbučiai ir poilsinės kelionės gali būti užsakomos visą parą mūsų internetiniame puslapyje.

Mūsų parduodamos populiariausios egzotinės kryptys - Vietnamas, Tailandas, Šri Lanka, Malaizija, Indonezija, Indija.

Žinome, ką darome - praėjusiais metais su mumis iškeliavo daugiau kaip 32 500 keliautojų, kiekvieną dieną į mus kreipiasi iki 200 keliautojų. Klientai mums patiki savo brangiausią laiką - atostogas.

Ieškome naujovių - kiekvienais metais parodose pristatome naujas programas ir kelionių kryptis. Lankomės Berlyno, Maskvos, Barselonos, Londono tarptautinėse parodose.

Esame matomi - kelioniuakademija.lt - vienas lankomiausių kelionių agentūrų puslapių Lietuvoje. Mūsų pasisakymus ir interviu dažnai galite sutikti žiniasklaidos priemonėse.

Nesislepiame už gražių žodžių - mes norime matyti savo klientus ir taip pat norime, kad klientai matytų mus. Susipažinkime!

Pažink mus
Vilnius
Donatas
Igna
Zoja
Ieva
Margarita
Edita
Evelina Ž.
Ina
Viktorija S.
Laura
Brigita
Indrė G.
Airima
Ingrida
Mindaugas
Ričardas
Janina
Rugilė
Gustė
Viktorija Š.
Giedrė
Rokas
Eglė
Gabija
Dovilė
Nerijus
Rebeka
Asta
Olga
Kaunas
Evelina G.
Arūnė
Aksana
Gintarė K.
Dominykas
Sandra
Toma
Karolina
Akvilė
Inesa
Giedrė
Evelina
Lina
Klaipėda
Guoda
Irina
Živilė
Gintarė L.
Indrė I.
Justas
Liveta
Viktorija N.
Ugnė
Šiauliai
Julija
Irina
Evelina