Kelionės į Laosą

Kokias kainas pateikiame?

Pažintinės kelionės į Laosą

Indokinija: Vietnamas–Laosas–Kambodža

Datos ir trukmė
2020-05-02 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-09 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-16 (15 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionės į Laosą

Laosas – kavos plantacijų ir baltažiedžių plumerijų sodų nusėta Pietryčių Azijos valstybė, tikras budistinės architektūros ir istorijos lobynas. Kelionės į Laosą metu išvysite tankias džiungles, kuriose gausu gibonų, tigrų, leopardų, elnių ir juodųjų meškų. Tai vienintelė Pietryčių Azijos valstybė neturinti priėjimo prie jūros, tačiau milžiniškos Mekongo upės įlankose yra daugybė vaizdingų salų. Poilsis Laose stebins šventyklų gausa, paslaptingomis olomis, autentiškomis hmongų gyvenvietėmis ir dramblių bandomis. Kelionės į Laosą metu turėsite galimybę įsigyti unikalių šilkmedžio popieriaus gaminių, paragauti lipniųjų ryžių, kurių čia suvartojama daugiausiai pasaulyje, leistis į kruizą Mekongo upe, išvysti didžiausius Pietryčių Azijos krioklius ar apsilankyti džiunglių apsuptose šventyklose.

Laose vyrauja karštas tropinis klimatas. Lietaus sezonas šioje šalyje tęsiasi gegužės–spalio mėnesių laikotarpiu, kuomet temperatūra siekia 35℃. Atostogos Laose rekomenduojamos lapkričio–balandžio mėnesiais, sausuoju metų periodu. Tuomet vyrauja 25℃ vidutinė temperatūra.

Kelionės į Laosą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Vientianas – kolonijinės prancūzų architektūros ir budistinių šventyklų puošiamas uostamiestis, įsikūręs šalia galingosios Mekongo upės. Svečiuodamiesi Vientiane galėsite pasivaikščioti Mekongo upės pakrantėmis ir apsilankyti išskirtinio grožio šventyklose.
  • Vang Viengas – derlingų ryžių laukų apsupta gyvenvietė, kurioje galėsite pasigrožėti ir nuostabiais kalkakmenio kalnais. Tai aktyvaus laisvalaikio mėgėjų vieta: čia populiarus laipiojimas uolomis, plaukimas kanojomis, žygiai po slėnius ir urvus, važinėjimas kalnų dviračiais.
  • Luang Prabangas – UNESCO globojamas šventyklų miestas, kuriame galėsite išvysti autentišką budistų vienuolių ryto ceremoniją ir leistis į kelionę laivu Mekongo upe.
  • Ba Šang Kongas – netoli Luang Prabango esantis kaimas, kuris garsėja rankdarbiais, tekstilės dirbiniais ir iš šilkmedžio gaminamu popieriumi.
  • Pak U olos – šalia Mekongo upės esančios kalkakmenio olos, kuriose yra daugybė Budą vaizduojančių statulėlių.

Poilsinės kelionės į Laosą metu kviečiame apsilankyti Vientiano, Vang Viengo, Luang Prabango miestuose, šilkmedžio popieriumi garsėjančiame Ba Šang Kongo kaimelyje ir pasigrožėti Pak U olomis.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Laosą pasiūlymus.

UP