×

Kelionės į Argentiną

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Argentiną

Argentinoje, aštuntoje pagal dydį pasaulio valstybėje, yra net 29 nacionaliniai parkai, nemažai ledyninės kilmės ežerų, kalnų ir ugnikalnių. Kelionės į Argentiną metu susipažinsite su savanų, stepių ir subantarktinių miškų gamta. Poilsis Argentinoje, didžiausioje ispanakalbėje pasaulio valstybėje – tai galimybė prisiliesti prie daugiakultūrinio šios šalies palikimo. Buenos Airėse gimė lotynų muzika ir tango šokis, beveik kiekviename didesniame Argentinos mieste gausu įvairių epochų įtakoto kolonijinės architektūros paveldo, o argentinietiška virtuvė gali pasigirti ne tik europietiškos, bet ir indėniškos kilmės patiekalais. Kelionės į Argentiną metu būtina bent keletą vakarų praleisti klausantis gyvos vietinės muzikos, paragauti geriausių pasaulyje kepsnių ir empanadų, o pavargus po ilgesnių žygių – atsigerti stiprios matės arbatos.

Kelionės į Argentiną metu vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog ši šalis užima milžinišką teritoriją (3700 km ilgio, 1570 km pločio) ir įeina į tropinio, subtropinio ir vidutinių platumų klimato juostas. Dėl šios priežasties vidutinė temperatūra skirtingose šalies vietose gerokai skiriasi. Pavyzdžiui, sausio mėnesį šiaurinėje šalies dalyje 29℃, tačiau pietuose esančioje Ugnies Žemėje – vos 10℃. Atostogos Argentinoje rekomenduojamos rugsėjo, lapkričio, gruodžio, sausio, vasario, kovo mėnesiais, kuomet vyrauja šiltesni orai. Birželio–rugpjūčio mėnesių periodu (žiemą) verta apsilankyti Andų kalnų slidinėjimo kurortuose.

Kelionės į Argentiną metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • „Santa Susana“ ranča, įsikūrusi stepėse – tai puiki vieta susipažinti su gaučų gyvenimo būdu, pasivaišinti kaimiškais pietumis ir paragauti argentinietiško vyno.
  • Salinas Grandė – tai druskos dykuma, kurios vietoje, daugiau nei 3 km aukštyje, kadaise tyvuliavo ežeras.
  • Igvasu kriokliai – tai tikras gamtos stebuklas įeinantis į Argentinos ir Brazilijos teritorijas. Bambukų, palmių ir orchidėjų apsuptų 275 krioklių vanduo krenta net iš 70 m aukščio.
  • Ugnies Žemė – tai salynas plytintis tarp Atlanto ir Ramiojo vandenynų. Šį arčiausiai Antarktidos esantį pasaulio tašką 1520 m atrado F. Magelanas. Ugnies Žemėje yra didelis Fagnano ežeras, auga subantarktiniai miškai, nemažai aukso telkinių.
  • Perito Moreno ledynas – vienas iš retesnių vis dar besiplečiančių Patagonijos ledynų, akinantis baltos ir stingdančiai mėlynos spalvų žaismu.

Poilsinės kelionės į Argentiną metu kviečiame apsilankyti Salinas Grandės druskos dykumoje, Ugnies Žemės salyne, Igvasu kriokliuose, pasigrožėti Perito Moreno ledynu, bei susipažinti su gaučų kultūra viešnagės „Santa Susana“ rančoje metu.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Argentiną pasiūlymus.

UP