Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Suomija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Atvykti į Suomiją leidžiama tik dėl esminių ir pagrįstų priežasčių, tokių kaip studijos arba su šeima susijusios priežastys. Iš Šengeno erdvės ir išorės sienų leidžiama keliauti tik būtiniausiomis sąlygomis. Keliaujant į Suomiją, reikia turėti atliktą testą, kuris būtų atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Testas nėra privalomas vaikams iki 12 metų. Antrą testą Suomijoje galima atlikti ne anksčiau kaip po 72 valandų nuo atvykimo į Suomiją. Tarp bandymų rekomenduojama save izoliuoti apgyvendinimo vietoje. Saviizoliacijos laikotarpis baigsis, jei antrojo testo rezultatas bus neigiamas. Išimtis taikoma asmenims, kurie prasirgo COVID-19 per paskutinius 6 mėnesius.

Saviizoliacija nuvykus:

Rekomenduojama 14 dienų saviizoliacija.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.05.10 13:20

Vykstant į Suomiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informaciją apie draudimą rasite čia.

TOP šalių keliavimo salygos: