Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Suomija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Į Suomiją atvykstantys asmenys privalo pateikti pilną paskiepijimą nuo COVID-19 ligos patvirtinantį sertifikatą (viena dozė arba dvi dozės, priklausomai nuo vakcinos, taip pat turi būti praėjusios mažiausiai 7 dienos nuo paskutinio skiepo) arba persirgimo COVID-19 liga, likus mažiau nei šešiems mėn. iki atvykimo, pažymėjimą. Taip pat nuo 2021 m. gruodžio 28 d. iki 2022 m. sausio 17 d. atvykstant į Suomiją vyresniems nei 16 metų asmenims privaloma turėti neigiamą COVID-19 (PGR arba antigeno) testo, atlikto ne anksčiau kaip 48 val. iki kelionės, rezultatą, nebent jie būtų nuolatiniai Suomijos gyventojai ir turėtų tai patvirtinančius dokumentus.

Asmenys, neturintys skiepijimo nuo COVID-19 ligos arba persirgimo COVID-19 liga patvirtinančio sertifikato, į Suomiją nėra įleidžiami.

Atvykstant tik su testo rezultatu, asmenys turi atlikti antrą COVID-19 testą po 3-5 dienų nuo atvykimo. Iki neigiamo testo atsakymo privaloma vengti kontaktų ir likti savo gyvenamojoje vietoje. Testai yra privalomi asmenims nuo 16 metų. 

NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA arba ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Rekomenduojama 14 dienų saviizoliacija.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą Testas ir saviizoliacija grįžus netaikoma.

Informacija atnaujinta 2022.01.03 19:19

Vykstant į Suomiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: