Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Seišeliai: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visi keliautojai (nuo 2 metų), turi pateikti neigiamą COVID-19 PGR testą, atliktą ne vėliau nei likus 72 val. iki išvykimo. Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų kalba.

Visiems asmenims privaloma užpildyti Kelionės sveikatos formą (angl. Health Travel Authorisation), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją: https://seychelles.govtas.com

Keliautojai privalo turėti pilną draudimą, kuris padengia rizikas, susijusias su COVID-19, tarp jų - izoliaciją ir karantiną (ne mažesnei nei 100000 USD sumai).

Šaltiniai:

Patarimai, keliaujantiems į Seišelius

IATA Travel Center (reikės suvesti savo duomenis, puikus šaltinis keliaujant su persėdimu)

Saviizoliacija nuvykus:

Atykus privaloma su savimi turėti atspausdintą apgyvendinimo dokumentą, galiojantį visai buvimo Seišeliuose trukmei. Apgyvendinimas turi būti užsakytas tik licencijuotose ir sertifikuotose įstaigose Keliautojai, norintys vykti į ekskursijas turėtų naudotis tik sertifikuotų paslaugų teikėjų paslaugomis.  Atvykus į oro uostą, gali būti pareikalauta atlikti papildomą COVID testą ( kartais ir savo lėšomis).

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Nuo 2022 m. gegužės 1 d. atvykstant į Lietuvą iš bet kurios pasaulio valstybės netaikomi jokie su kelionėmis susiję COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo apribojimai:

  • draudimo užsieniečių atvykimui nėra;
  • nereikia pildyti keleivio anketos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje;
  • nereikia atlikti tyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), net jei asmuo nėra vakcinuotas ar persirgęs;
  • nereikia izoliuotis.

 

Šaltinis:

Naujausia Lietuvos Vyriausybės informacija grįžtantiems į Lietuvą

Informacija atnaujinta 2022.05.02 15:20

Vykstant į Seišelius rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: