Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Seišeliai: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Seišelius privalomas COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatas su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Testas privalomas VISIEMS. Ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio būtina užpildyti atvykimo formą ( mokėstis nuo 25 eur iki 85eur , priklauso nuo patvirtinimo laiko). Privaloma turėti pilną draudimą, kuris padengia rizikas, susijusią su COVID-19, tame tarpe izoliaciją ir karantiną (ne mažesnei nei 100000 USD sumai).

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija taikoma turintiems teigiamą COVID-19 testo rezultatą arba jaučiantiems simptomus.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija (nepriklausomai nuo tyrimo rezultato) , išskyrus atvykstantiems iš Tenerifės, Maljorkos, Gran Kanarijos). Tyrimas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą (daugiau informacijos puslapio viršuje). Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną, atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.Išimtis dėl testų bei saviizoliacijos taikoma asmenims, kurie esa paskiepyti pagal pilną programą arba persirgo COVID -19 ne anskčiau ,nei 180 d iki atvykimo į Lietuvą , ir liga buvo nustatyta PCR arba RAT testu.

Informacija atnaujinta 2021.06.15 14:15

Vykstant į Seišelius rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: