Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Seišeliai: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Seišelius privalomas COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatas su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Testas privalomas VISIEMS. Ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio būtina užpildyti atvykimo formą (mokestis nuo 25 eur iki 85 eur, priklausomai nuo formos pildymo laiko: standartinis formos patvirtinimas kainuoja 25 eur, tačiau likus mažiau nei 12 val. iki skrydžio, rekomenduojama rinktis skubų formos patvirtinimą, kainuojantį 85 eur). Privaloma turėti pilną draudimą, kuris padengia rizikas, susijusią su COVID-19, tame tarpe izoliaciją ir karantiną (ne mažesnei nei 100000 USD sumai).

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija taikoma turintiems teigiamą COVID-19 testo rezultatą arba jaučiantiems simptomus.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija (nepriklausomai nuo tyrimo rezultato). Tyrimas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą (daugiau informacijos puslapio viršuje). Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną, atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.Išimtis dėl testų bei saviizoliacijos taikoma asmenims, kurie esa paskiepyti pagal pilną programą arba persirgo COVID -19 ne anskčiau ,nei 180 d iki atvykimo į Lietuvą , ir liga buvo nustatyta PCR arba RAT testu.

Informacija atnaujinta 2021.08.31 15:44

Vykstant į Seišelius rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: