Kelionės į Belgiją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Belgiją

Nedidelė Prancūzijos, Vokietijos ir Nyderlandų kaimynystėje įsikūrusi šalis nustebins be galo turtinga ir įkvepiančia istorija. Kelionės į Belgiją metu galėsite pasigrožėti ne tik visame pasaulyje garsėjančiais miestais, bet ir gausiai žaliuojančiais kalnų slėniais, bei Šiaurės jūros paplūdimiais. Čia gausu viduramžių laikus menančių architektūros paminklų, miesto gatves puošiančių meno kūrinių, jaukių restoranų, kavinių, vyksta begalė kultūros renginių.

Kelionės į Briuselį metu verta pasimėgauti visame pasaulyje pripažintu belgišku šokoladu, susipažinti su ilgametėmis alaus gamybos tradicijomis, įsigyti autentiškų juvelyrikos ir tekstilės gaminių. Poilsis Belgijoje – tai galimybė pasinerti į visos Europos kultūros ir meno lobynus.

Atostogos Belgijoje rekomenduojamos gegužės vidurio–rugsėjo vidurio laikotarpiu, kuomet kiek daugiau saulėtų dienų.

Kelionės į Belgiją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Briugė – „Šiaurės Venecija“ tituluojamas miestas, įsikūręs Flamandijos regione, šalies šiaurėje. Svečiuojantis Briugėje verta pasigrožėti miestu plaukiant vingiuotais kanalais, sėdus ant dviračio ar tiesiog vaikštinėjant vaizdingomis gatvelėmis. Briugės senamiestis nedidelis, tačiau čia susitelkę išties įspūdingi architektūros šedevrai: gotikinė Dievo Motinos katedra, Šv. Salvadoro bažnyčia ir kiti.
  • Briuselis – Belgijos sostinė, vienas svarbiausių įvairių Europos Sąjungos ir NATO institucijų centrų. Tai tikras kultūrų katilas, puikiai prižiūrimais milžiniškais parkais, ne vienu UNESCO globojamu paminklu garsėjantis miestas. Čia veikia daugybė muziejų ir galerijų, karališkosios akademijos ir universitetai, o Didžiosios aikštės prieigose stūkso įspūdinga gotikinė rotušė, Karaliaus ir gildijų namai.
  • Ardėnai – laukinės gamtos aukštuma, kurioje viešpatauja tankūs miškai, kalnai ir olos. Tai ideali vieta stovyklavimui ir žygiams gamtoje, čia išvysite šernų, elnių ir lūšių. Ardėnų kalnuose įsikūrusi ir viena kita jauki gyvenvietė.

Poilsinės kelionės į Belgiją metu kviečiame pajusti tikrą flamandišką atmosferą svečiuojantis Briugėje, apsilankyti garsiajame Briuselyje, pasigrožėti laukine Ardėnų gamta, bei pažinti kitas nuostabias šios šalies vietas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Belgiją pasiūlymus.

UP