Kelionės į Kanarų salas

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Kanarų salas

Turbūt kiekvienas esame matę ryškiaspalvių kanarėlių – jų pavadinimas kilęs nuo saulėtųjų Kanarų salų, kurias nuo Afrikos žemyno skiria vos 100 km. Kanarų salos, vienas iš autonominių Ispanijos regionų, plyti Vidurio Atlanto rytinėje dalyje. Visos septynios salos (Tenerifė, Gran Kanarija, Fuerteventūra, Lansarotė, La Gomera, La Palma, El Hieras) yra vulkaninės kilmės. Iš žemės gelmių išsiveržusi lava suformavo unikalius paplūdimius, kanjonus ir dantytas viršukalnes. Atostogos Kanarų salose – viena įdomiausių poilsinių kelionių krypčių.

Kelionės į Kanarų salas metu įsitikinsite, jog tai viena turtingiausių biologine įvairove pasaulio vietų. Pamatysite ne tik žaliuojančius slėnius ir miškingas vietoves, bet ir dykumas bei nesibaigiančias smėlio kopas, o Kanarų salų paplūdimiai užburs baltos, auksinės, raudonos ir juodos spalvų variacijomis. Ne veltui vaizdingas Kanarų kraštovaizdis yra ne kartą tapęs visame pasaulyje garsių filmų kūrybine aikštele. Kanarų salose nufilmuotas „Titanų susidūrimas“, „Greiti ir įsiutę“, bei daugelis kitų pasaulinio lygio filmų.

Poilsis Kanarų salose, dėl ypač švelnaus klimato, galimas visus metus: čia nuolat saulėta, o žiemos ir vasaros temperatūros skiriasi vos keliais laipsniais.

Kelionės į Kanarų salas metu tikrai atrasite savo svajonių salą:

  • Tenerifė – didžiausia Kanarų sala. Pietvakarinė Tenerifės salos pakrantė garsėja čia atplaukiančiais banginiais ir delfinais – jų pastebėtos net 26 rūšys. Saloje stūkso aukščiausias Ispanijos kalnas – Teidės vulkanas (3718 m), o autentiška salos gamta galima pasigrožėti Teidės nacionaliniame parke.
  • La Palma – tai sala, kurioje išvysite ne vieną ugnikalnį, daugybę vešlių miškų, bei vaizdingų paplūdimių. Nuo 2002 m. ji įtraukta į UNESCO Pasaulio biosferos rezervatų sąrašą. La Palmos sala – tinkamiausia vieta stebėti žvaigždėtą dangų. Be to, šioje saloje išsiraizgę daugiau nei 1000 km gamtos grožį atskleidžiančių pasivaikščiojimo takų.
  • Lansarotė – ši sala išsiskiria rausvos ir juodos spalvos uolomis, ir leidžia pasijusti tarsi atsidūrus kitoje planetoje. Lansarotės saloje, iš vulkaniniame dirvožemyje augančių vynuogių, gaminami reti saldūs vynai. Ši sala gausiai lankoma aktyvaus laisvalaikio mėgėjų, čia populiarūs dviračiai, plaukimas, bei įvairios vandens sporto rūšys. Lansarotės sala nuo 1993 m. globojama UNESCO.
  • Fuerteventūroje, be poilsio puikiuose paplūdimiuose, galėsite apsilankyti ir vietinėse sūrinėse, kuriose gaminama išskirtinio skonio produkcija. Viešint salos kaimeliuose verta paragauti vietinių žuvies patiekalų – tai neatsiejamas kelionės į Kanarų salas dalis. Fuerteventūra – burlentininkų ir vandens aitvarų mėgėjų rojus: dėl intensyvių vėjų bangos čia gali siekti apie 2 m. Beje, šios Kanarų salos oras kupinas jonų, todėl naudingas sveikatai.
  • Gran Kanarija – tai tarsi atskiras žemynas, kurio teritorijoje driekiasi net 60 km paplūdimių. Be jų čia rasite ir didesnių miestų. Gran Kanarijoje auga išskirtiniai pušų miškai, o salos pietuose plyti aukso spalvos smėlio kopos, kurios, dėl gaivinančių vėjų, kasdien keičia savo formą. Ši sala mėgstama šeimų poilsio vieta, kurioje, be poilsio gamtoje, galima užsukti ir į muziejus, ir į pasirinkimų įvairove garsėjančias parduotuvėles.
  • La Gomera – tai nuotykių troškimą pažadinanti Kanarų sala, garsėjanti ne tik paslaptingais gamtos takais, vešliais palmių slėniais, priešistoriniais miškais, bet ir autentiška paukščių čiulbėjimą primenančia vietine kalba. La Gomeros saloje yra ir išskirtinis gamtos monumentas – vulkaninė uola su daugybe lavos polių, primenanti milžiniškus vargonus. Kas žino, galbūt kelionės į Kanarų salas metu galėsite pasiklausyti ir gamtos sukurtos muzikos.
  • El Hieras – tai inovacijomis garsėjanti Kanarų sala. Čia naudojama tik atsinaujinanti energija, o visoje salos teritorijoje veikia bevielis internetas. El Hiero sala žinoma ir dėl puikių nardymo vietų – jų čia yra net 46. El Hiero jūrų rezervate gausu vulkaninės kilmės povandeninių uolų, smėlėtų platformų ir olų. El Hiero saloje kadaise augo stebuklingas Garojės medis. Pasakojama, jog šio medžio lapų vanduo gelbėjo nuo troškulio pirmuosius salos gyventojus.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys poilsines keliones į Kanarų salas yra „ Tez tour“ ir „Novaturas“. Kanarų salas siūlome aplankyti ir kruizų metu.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius poilsinės kelionės į Kanarų salas pasiūlymus.

UP