Viešbučiai Jungtiniuose Arabų Emyratuose

ATLANTIS THE PALM 5*
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Populiarus  5 žvaigždučių viešbutis šeimoms, poroms ir jaunimui: daug pramogų, įvairus maistas. Erdvūs, skoningai įrengti numeriai suteikia jaukumo jausmą (90% sujungto tipo kambarių). Nuo Palmės salos "kamieno" iki „Atlantis The Palm“ viešbučio yra nutiestas vienabėgis metro. Dėl unikalios vietos visi viešbučio numeriai yra su vaizdu į jūrą. Nerekomenduojama svečiams, kurie mėgsta tylą ir ramybę. Yra rusiškai kalbančių darbuotojų. Atvykus imamas užstatas. 
daugiau
2021-12-19
7 n.
Nuo 2130 €
JUMEIRAH BEACH HOTEL
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
9 Puikus
Viešbučio pastatas primena bangą ir tai yra vienas iš Dubajaus simbolių. Puikus viešbutis šeimyniniam poilsiui, dažnai vadinamas geriausiu pasaulio viešbučiu pagal aptarnavimo lygį. Vandens pramogų parkas Wild Wadi (30 vandens kalnelių), animacija, prabangus SPA centras - visa tai viešbučio teritorijoje. Numeriuose panoraminiai langai iš kur atsiveria puikus vaizdas į jūrą. Vilų kompleksą supa žaluma. Šviesių spalvų arabiško stiliaus interjeras. Yra rusakalbis personalas. Atvykus imamas užstatas.
daugiau
2021-12-19
7 n.
Nuo 3135 €
JUMEIRAH ZABEEL SARAY
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
9 Puikus
Prabangus paplūdimio kurortas su Osmanų imperijos rūmų stiliaus interjeru, tačiau barų ir restoranų dizaine jaučiama Europos kultūros įtaką. Stilingai dekoruoti numeriai, nuostabi virtuvė, vienas iš didžiausių ir prabangiausių SPA centrų "Talise Ottoman SPA", vandens ir sporto pramogos, vaikų klubas, išskirtinis 29 vietų kinoteatras. Visi svečiai gali mėgautis vandens parko Wald Wadi pramogomis. Viešbučio teritorijoje veikia unikalus kabareto teatras "Music Hall", kur galima mėgautis gyva muzika, spektakliais ir aplankyti teminius vakarus. Rekomenduojama šeimoms su vaikais. Viešbutyje yra rusiškai kalbančio personalo. Atvykus imamas užstatas.
daugiau
2021-12-19
7 n.
Nuo 2820 €
JUMEIRAH MINA A'SALAM
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
9 Puikus
Mažiau ištaigingas nei Al Qasr viešbutis, bet labiau demokratiškas ir ramus. Rekomenduojamas VIP poilsiui, taip pat šeimoms su vaikais. Svečiai turi teisę naudotis Madinat komplekso infrastruktūra. Viešbutis turi rusakalbių darbuotojų. Artimiausias prekybos centras Mall of the Emirates – 7 minutės važiavimo. Atvykus imamas užstatas.
daugiau
2021-12-19
7 n.
Pusryčiai
Nuo 3135 €
JUMEIRAH DAR AL MASYAF
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
10 Puikus
Rekomenduojamas ramiam šeimyniniam poilsiui ir VIP klientams. Netoli iki paplūdimio. Esant reikalui numerius galima sujungti. Tad svečiai gali užsisakyti ne vieną numerį, bet pavyzdžiui visą aukštą. Aukštas aptarnavimo lygis ir įvairus maistas. Yra rusakalbis personalas. Artimiausias prekybos centras Mall of the Emirates – 7 minutės važiavimo. Atvykus imamas užstatas.
daugiau
2021-12-19
7 n.
Nuo 3356 €
MADINAT JUMEIRAH AL QASR
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
10 Puikus
Šeimyniniam poilsiui ir išrankiems klientams idealiai tinkantis viešbutis. Viešbučio svečiai naudojasi ne tik Madinat komplekso teritorija, bet ir Burj Al Arab viešbučio teritorija, Džumeiros paplūdimiu ir Wild Wadi vandens pramogų parku, daugybe restoranų ir barų ir pramogomis visai šeimai. Artimiausias prekybos centras Mall of the Emirates – 7 minutės važiavimo. Atvykus imamas užstatas.
daugiau
2022-01-16
7 n.
Nuo 2431 €
LE MERIDIEN MINA SEYAHI BEACH RESORT &MARINA
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
9 Puikus
Jaukus ir stilingas viešbutis su didele žalia teritorija. Rekomenduojamas jaunimui ir šeimoms su vaikais. Paplūdimyje įsikūręs vienas iš populiariausių Dubajaus barų – Barasti. Šalia yra jachtų klubas. Yra rusakalbis personalas. Artimiausi prekybos centrai - Mall of the Emirates (15 minučių važiavimo) ir Marina Mall (7 minutės važiavimo). Atvykus imamas užstatas.
daugiau
2021-12-19
7 n.
Nuo 2181 €
BURJ AL ARAB
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Burės formos, prabangus, VIP poilsiui skirtas viešbutis. Šio viešbučio atvaizdas - tarsi Dubajaus miesto vizitinė kortelė. Dažni svečiai - jaunavedžiai, kuriems yra dovanojamas poilsis šiame viešbutyje. Yra rusakalbis personalas. Artimiausias prekybos centras - Mall of the Emirates – 10 minučių važiavimo. Svečiams suteikiamas nemokamas ir neribotas įėjimas į Wild Wadi vandens parką. Atvykus imamas užstatas.
daugiau
2021-12-19
7 n.
Nuo 7124 €
HABTOOR GRAND RESORT AUTOGRAPH COLLECTION
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
8 Geras
Jaukus viešbutis ant jūros kranto, turintis puikų paplūdimį ir gražią teritoriją. Prabangūs, arabišku stiliumi dekoruoti numeriai, su patogiomis svetainėmis ir nuostabiais vonios kambariais. Įspūdingas SPA centras "Elixir SPA", kuriame taikomos geriausius procedūros veido ir kūno priežiūrai. Yra rusiškai kalbančio personalo.
daugiau
2021-12-19
7 n.
Nuo 1996 €
LE MERIDIEN AL AQAH BEACH RESORT
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Originalios architektūros viešbutis su išvystyta infrastruktūra ir aukštu aptarnavimo lygiu įsikūręs puikioje vietoje, su panoraminiu vaizdu į Indijos vandenyną ir Hadžaro kalnus. Didelė, žalia teritorija su dirbtiniu upeliu, tiltais, nedideliais kriokliais ir sodais. Viešbučio svečiams siūlomas baseinas, prabangus spa-centras su įvairiomis procedūromis (įskaitant tradicinę ajurvedą), treniruoklių salė ir vandens sporto centras. Mažieji viešbučio svečiai galės smagiai praleisti laiką vaikams ir paaugliams skirtame „Le Meridien“ klube, kuriame yra saugomas vaikų baseinas, daug pramogų ir užsiėmimų. Labai erdvūs numeriai, iš kurių atsiveria vaizdas į smėlio paplūdimį. Skanus ir įvairus maitinimas. Tinka šeimyniniam poilsiui su vaikais. Rekomenduojamas visų kategorijų turistams. Viešbutyje dirba rusiškai kalbantis personalas. Atvykus į viešbutį paliekamas užstatas.
daugiau
2021-12-19
7 n.
Nuo 1241 €