Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Gruzija (Sakartvelas): keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Gruziją (Sakartvelą), privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Atvykus reikės atlikti pakartotinį PGR testą savo lėšomis trečią dieną nuo atvykimo į Sakartvelą. Testas nėra privalomas, jei asmuo yra pilnai pasiskiepijęs nuo COVID-19. Prieš skrendant į Gruziją, visiems keliautojams (suaugusiems, vaikams ir kūdikiams) būtina užpildyti užpildyti atvykimo formą.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą PGR testo rezultatą arba turint pilną vakcinaciją nuo Covid-19. Nuo vasario mėn. šalyje palaipsniui atšaukti dalis su Covid-19 susiję apribojimų. Šiuo metu visoje šalyje atnaujinta parduotuvių ir prekybos centrų, viešojo miesto transporto, atvirų ir uždarų turgaviečių, mokyklų, restoranų ir kavinių (darbo dienomis), tarpmiestinio transporto bei viešbučių, keltuvų slidinėjimo kalnų kurortuose, sporto klubų, teatrų, muziejų veikla.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi:

- paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ( daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

- Vaikams iki 12 metų izoliacija netaikoma.

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

VISA NAUJAUSIA INFORMACIJA GRĮŽTANTIEMS Į LIETUVĄ.

Informacija atnaujinta 2021.09.22 15:58

Vykstant į Gruziją (Sakartvelą) rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: