Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Gruzija (Sakartvelas): keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Gruziją (Sakartvelą), privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Atvykus reikės atlikti pakartotinį PGR testą savo lėšomis trečią dieną nuo atvykimo į Sakartvelą. Šis reikalavimas netaikomas vaikams iki 10 metų amžiaus ir pilnai pasiskiepytiems nuo COVID-19.

Persirgusiems COVID-19 liga (teigiamas PGR testas per paskutines 100 dienų) ir paskiepytiems viena PSO patvirtintos vakcinos doze (nuo vakcinavimo datos turi būti praėję 14 dienų) bei turintiems tai patvirtinančius dokumentus papildomi reikalavimai netaikomi.

Prieš skrendant į Gruziją, visiems keliautojams (suaugusiems, vaikams ir kūdikiams) būtina užpildyti užpildyti atvykimo formą.

Yra paildomų reikalimų keliaujant antžeminiu transportu, kuriuos galite rasti čia.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Taip pat informaciją galite patikrinti ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą PGR testo rezultatą arba turint pilną vakcinaciją nuo Covid-19. Nuo vasario mėn. šalyje palaipsniui atšaukti dalis su Covid-19 susiję apribojimų. Šiuo metu visoje šalyje atnaujinta parduotuvių ir prekybos centrų, viešojo miesto transporto, atvirų ir uždarų turgaviečių, mokyklų, restoranų ir kavinių (darbo dienomis), tarpmiestinio transporto bei viešbučių, keltuvų slidinėjimo kalnų kurortuose, sporto klubų, teatrų, muziejų veikla.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi:

- paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ( daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

- Vaikams iki 12 metų izoliacija netaikoma.

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

VISA NAUJAUSIA INFORMACIJA GRĮŽTANTIEMS Į LIETUVĄ.

Informacija atnaujinta 2022.01.17 14:48

Vykstant į Gruziją (Sakartvelą) rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: