Kelionės į Laplandiją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Laplandiją

Pasiilgusiems išties džiugaus Kalėdų stebuklo laukimo verta bent kartą išvysti Laplandiją. Kelionės į Laplandiją įspūdžiai ilgam pripildys šventiškos nuotaikos atsargas, o mažiesiems keliautojams leis persikelti tiesiai į pasakų karalystę. Spindintys sniegynai, kalėdinės švieselės, nykštukų ir elnių sniege išmintos pėdos, haskių traukiami kinkiniai, bei jaukūs vakarai su karštu uogų gėrimo puodeliu leis pajusti užburiantį Kalėdų jaukumą.

Vienas iš kelionės į Laplandiją privalumų – tai, jog čia svečiuotis patiks tiek mėgstantiems ramų poilsį, tiek ieškantiems aktyvesnių pramogų. Sniegomobilių safaris, pasivažinėjimai elnių traukiamomis rogėmis, ledo kalneliai ir tuneliai – nuobodu nebus net patiems energingiausiems. Poilsis Laplandijoje – tai pati geriausia kalėdinė dovana.

Atostogos Laplandijoje rekomenduojamos šventiniu Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu, kuomet atsiskleidžia visas šio regiono grožis. Sniegas Laplandijos žemes dengia nuo lapkričio pradžios iki pat gegužės vidurio.

Kelionės į Laplandiją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Vaskikelo varpų muziejus – įspūdinga varpų iš viso pasaulio kolekcija garsėjantis muziejus, kuriame surinkta daugiau nei 1,5 tūkst. eksponatų.
  • Haskių ferma – nepakeičiamųjų pagalbininkų žiemos metu buveinė, kurioje ne tik susipažinsite su šiais ištvermingais ir mielais keturkojais, bet ir sužinosite apie jų veisimo, dresavimo, auginimo subtilybes. Be to, galėsite pasivaišinti vietos uogų gėrimu arba kava. Norintys turės galimybę pasivažinėti haskių traukiamais kinkiniais – tai pagrindinė transporto priemonė šiose vietovėse.
  • Kalėdų Senelio kaimas – vieta, kurioje gyvena tikroji Kalėdų dvasia. Čia įsikūrusioje Kalėdų Senelio rezidencijoje išvysite ne tik jį patį, bet ir darbščiuosius pagalbininkus nykštukus, bei elnius. Rąstiniuose nameliuose įkurtas kalėdinis paštas, suvenyrų parduotuvėlės, kavinės. „Ledo pilyje“ galima pačiuožinėti ledo tuneliais, leistis nuo ledo kalnelių, pasigrožėti ledo skulptūromis, bei apsilankyti ledo bare.

Poilsinės kelionės į Laplandiją metu kviečiame pasigrožėti iš viso pasaulio surinktais varpais Vaskikelo varpų muziejuje, apsilankyti draugiškai nusiteikusių haskių fermoje, susipažinti su Kalėdų šventimo tradicijomis ir pačiu Kalėdų seneliu Kalėdų Senelio kaime, bei atrasti kitas nuostabias šio istorinio regiono vietas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Laplandiją pasiūlymus.

UP