Kelionės į Prancūziją

Kokias kainas pateikiame?

Pažintinė kelionės į Prancūziją lėktuvu

Daugiau kelionių

Pažintinės kelionės į Prancūziją autobusu

Daugiau kelionių

Poilsinių kelionių kryptys į Prancūziją

Kelionės į Prancūziją

Kelionės į Prancūziją nevertėtų atsisakyti nei vienam, norinčiam geriau pažinti Europos kultūros lobius. Tai šalis, kuri gali gerokai nustebinti savo regionų įvairove ir skirtumais, dar labiau pažadinančiais smalsumą ir sukeliančiais norą čia sugrįžti ne vieną kartą. Kelionės į Prancūziją metu verta išvysti ne tik visame pasaulyje garsius statinius ar meno muziejuose saugomus neįkainojamus kūrinius, bet ir apsilankyti viduramžių pilių apsuptuose kaimeliuose, bei pasigrožėti nacionalinių parkų gamta. Išties, poilsis Prancūzijoje gali virsti visą gyvenimą besitęsiančia meilės istorija.

Atostogos Prancūzijoje rekomenduojamos ištisus metus, priklausomai nuo to, į kurią šalies dalį vyksite. Paryžiuje patariama lankytis vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį. Bretanėje, Normandijoje ir Atlanto vandenyno pakrantėse palankiausia svečiuotis birželio–rugpjūčio mėnesių laikotarpiu. Poilsis Viduržemio jūros paplūdimiuose maloniausias liepos ir rugpjūčio mėnesiais, o slidinėjimui palankiausi vasario ir kovo mėnesiai.

Kelionės į Prancūziją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Nica – Prancūzijos Rivjeros centre, tarp Viduržemio jūros ir kalnų įsikūręs kurortas, vaizdinga promenada ir etnine įvairove garsėjantis uostamiestis. Nicos senamiestyje išvysite ne tik pasigėrėjimą keliančius architektūros monumentus, bet ir spalvingą gėlių ir vaisių turgų. Be to, netoli Nicos įsikūrę jaukūs kaimeliai, kuriuos lengvai pasieksite, jei pabostų poilsis paplūdimiuose.
  • Luaros slėnis – senoviniais miestais ir romantiškomis tvirtovėmis garsėjantis kraštas, vietinių gyventojų laikomas centrine Prancūzijos istorijos vieta. Luaros slėnis tiesiog persmelktas viduramžių ir renesanso dvasios – nenuostabu, juk čia stūkso net apie 400 puošnių pilių kompleksų! Manoma, jog Ambuazo pilyje ilsisi Leonardo da Vinčio palaikai. Be to, Luaros slėnyje gausu vynuogynų, kuriuose subrandintas vynas puikiai žinomas visame pasaulyje.
  • Avinjonas – Provanso–Alpių–Žydrojo kranto regione, puošiančiame Pietų Prancūziją, įsikūręs miestas, svarbus upių uostas. Kurį laiką Avinjonas buvo popiežių rezidencija. Istorinis šio miesto centras – vienas iš Pasaulio paveldo paminklų. Čia išlikęs stulbinantis Popiežiaus rūmų ansamblis (14 a.), romaninė Dievo Motinos katedra (12 a.), keletas gotikinių bažnyčių. Be to, miesto apylinkėse nemažai rūmų ir vienuolynų.

Poilsinės kelionės į Prancūziją metu kviečiame pasimėgauti Viduržemio jūros bangomis saulės lepinamame Nicos kurorte, pasigrožėti magišku Luaros slėniu, pasisvečiuoti istoriniame Avinjono mieste, bei pažinti kitas romantiškas šios šalies vietas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Prancūziją pasiūlymus.

UP