Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Singapūras: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Dėl koronaviruso pandemijos užsienio valstybių piliečių atvykimas į Singapūrą ar vykimas per šalį tranzitu draudžiamas, su tam tikromis išimtimis.

Nuo 2021m. lapkričio 15 d. Singapūras atidarė pasiskiepijusių kelionės juostas (VTL). Atvykstantys į Singapūrą pagal VTL turi kreiptis dėl leidimo iš anksto ,o atvykę – pateikti neigiamą ne anksčiau kaip prieš 48 val. iki atvykimo į Singapūrą atlikto koronaviruso infekcijos tyrimo (PCR test) neigiamą atsakymą bei specialų su COVID-19 ligos gydymo išlaidomis susijusį draudimą. Tokiu būdu atvykę neturi izoliuotis, bet 3 ir 7 atvykimo dieną atlikti pakartotinį tyrimą.

 

Daugiau informacijos taip pat galima rasti interneto svetainėse:

Daugiau informacijos rasite čia arba čia paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Taikoma 10 dienų saviizoliacija.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi: vaikams iki 12 metų, paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų (daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

 

Naujausią Lietuvos Vyriausybės informaciją grįžtantiems į Lietuvą rasite čia

Informacija atnaujinta 2022.01.17 16:32

Vykstant į Singapūrą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: