Kelionės į Belizą

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Belizą

Belizas – vienas iš majų civilizacijos centrų, plytintis Karibų jūros krantuose. Kelionės į Belizą metu, visų pirma, įsimins nepaprasto grožio salos ir egzotiški gamtos draustiniai, o kraštovaizdžio kerams nenusileis ir turtingi prieškolumbinės civilizacijos miestai. Poilsis Belize – tai pažintis su povandeninio gamtos pasaulio lobynu: čia plyti didžiausias Vakarų pusrutulyje koralinis rifas, kurio ilgis siekia net 300 km. Kelionės į Belizą metu verta leistis į nuotykių kupinus žygius po kalnuotus tropinius miškus, požeminius urvus, paplaukioti kartu su romiaisiais lamantinais, pasigrožėti majų šventyklomis, bei praleisti naktį džiunglių stovykloje.

Atostogos Belize rekomenduojamos lapkričio–gegužės mėnesiais, kuomet vyrauja kiek vėsesni, tačiau mažiau lietingi orai. Atostogoms paplūdimiuose palankiausias sausio–balandžio mėnesių periodas. Nuo gegužės iki spalio dažniausiai karšta ir daug lietaus.

Kelionės į Belizą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Ambergriso sala – didžiausia Belizo sala, plytinti Karibų jūroje, ne kartą pelniusi geriausios atostogų krypties visoje Centrinėje Amerikoje titulą. 25 km ilgio saloje tikrai nepritrūks smėlingų paplūdimių, o mėgstančius nardyti sužavės antras pagal dydį pasaulyje barjerinis rifas, nusidriekęs šalia rytinės Ambergriso salos pakrantės, bei Didžioji Žydroji skylė – povandeninė smegduobė.
  • Belizo miestas – pagrindinis Belizo šalies uostas, įsikūręs į Karibų jūrą išeinančiame pusiasalyje. Svečiuojantis Belizo mieste verta užsukti į Ekomuziejų, 19 a. pr. Šv. Jono katedrą, Kultūros muziejaus namus – pirmąjį kolonijinį šalies pastatą. Belizo miestas – tai istorinė šalies sostinė, kurią keliautojai aplanko prieš leisdamiesi į aplinkines salas.
  • Lamanajus – vienas pagrindinių majų apeigų centrų, įsikūręs šiauriniame Belize, šalia Naujosios upės lagūnos. Šioje archeologinėje radimvietėje išlikę daug šventyklų ir kapaviečių, kurios buvo pradėtos tyrinėti tik 20 a. 8 deš.
  • Gaidžio Skiauterės baseino laukinės gamtos draustinis, garsėjantis kaip pirmasis ir vienintelis pasaulyje jaguarų rezervatas. Šiame gamtos draustinyje saugomi svarbūs tapyrų, ocelotų, elnių, pumų takai, bei upių baseinų ekosistema. Svečiuodamiesi šioje gamtos oazėje galėsite ne tik leistis į žygius po tropinius miškus, bet ir apsigyventi džiunglių stovyklose.

Poilsinės kelionės į Belizą metu kviečiame apsilankyti vaizdingoje Ambergriso saloje, pagrindiniame šalies uoste – Belizo mieste, majų palikimu garsėjančiame Lamanajuje, bei pasigrožėti egzotiška Gaidžio Skiauterės baseino laukinės gamtos draustinio augmenija ir retomis gyvūnų rūšimis.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Belizą pasiūlymus.

UP