Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Šri Lanka: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Šri lanką, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 96 val. iki atvykimo į šalį. Prieš skrydį būtina užpildyti sveikatos deklaracijos formą. Privaloma turėti specialų draudimą, susijusį su Covid-19 (ne mažesnei nei 50 000 USD, draudimo kaina 12 USD). Pirmąsias 14 dienų apsistoti galima tik Safe and Secure Level 1 viešbučiuose. Lankantis šalyje daugiau nei 10 dienų, prieš kelionę reikės užsisakyti 3 PGR testus. Pirmasis daromas atvykus, sekantis 5-7 dieną, ir paskutinis – 10 dieną. Vieno testo kaina – 40 USD. Visa išsami informacija čia.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.05.19 14:31

Vykstant į Šri Lanką rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: