Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Filipinai: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visiškai paskiepyti keliautojai, atvykstantys iš “žaliojo” arba “geltonojo” rizikos šalių sąrašo šalių (Lietuva patenka į „geltonąjį“), turi pateikti neigiamą RT-PCR testą, atliktą likus 72 valandoms iki išvykimo iš kilmės šalies. Taip pat privaloma iš anksto užsisakyti nakvynę akredituotame karantino viešbutyje mažiausiai 5 dienoms. Penktą karantino dieną turėsite atlikti RT-PGR testą; jei testas bus neigiamas, jums bus leista atlikti namų karantiną iki 14 dienos po atvykimo.

Keliautojai, atvykstantys iš “Žaliojo” arba “Geltonojo” sąrašo šalių, kurie nėra visiškai paskiepyti arba kurių vakcinacijos būklės negalima patikrinti, turi pateikti neigiamą RT-PCR testą, atliktą likus 72 valandoms iki išvykimo iš kilmės šalies. Privaloma iš anksto užsisakyti nakvynę akredituotame karantino viešbutyje mažiausiai 7 dienoms. 7-ą karantino dieną turėsite atlikti RT-PGR testą; jei testas bus neigiamas, jums bus leista atlikti namų karantiną iki 14 dienos po atvykimo.

NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA arba ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Atvykusiems į šalį oro uoste yra atliekamas PGR tyrimas ir taikoma privaloma 10 dienų saviizoliacija viešbutyje ir 4 dienų saviizoliacija namuose. Nuo 2021 m. liepos 1 d. keleiviams, atvykstantys iš saugių “žalios” zonos valstybių, saviizoliacija gali būti trumpinama iki 7 dienų. Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. sklandžiam keliavimo užtikrinimui pradėtas naudoti vadinamas e-sveikatos pasas.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2022.01.03 19:01

Vykstant į Filipinus rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: