Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Pietų Afrikos Respublika: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Nors PAR Vyriausybė šiuo metu netaiko draudimo užsieniečiams atvykti į šalį, primigtinai rekomenduojame atidėti visas keliones į šią šalį dėl naujos COVID-19 atmainos plitimo ir sparčiai blogėjančios epidemiologinės situacijos.
Keliautojai atvykstantys į Pietų Afrikos respubliką privalo turėti neigiamą PGR testą atliktą ne anskčiau nei 72 valandos iki išskridimo į Pietų Afrikos Respubliką. Testo nereikia vaikams iki 5 metų.  Persirgę keliautojai, kurių testas teigiamas su savimi turi turėti teigiamą PGR testo rezultatą atliktą ne anskčiau nei 72 valandos iki išskridimo į Pietų Afrikos Respubliką ir ligą patvirtinantį PGR Covid testo rezultatą įrodantį, kad nuo pirmojo Covid ligos patvirtinimo praėjo daugiau nei 10 dienų. Atvykus reiks užpildyti sveikatos klausimyną.

NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA arba ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą RT-PCR testo rezultatą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Visiems keliautojams (net ir persirgusiems ar pasiskiepyjusiems nuo Covid ) atvykstant iš Pietų Afrikos Respublikos reikia išsitirti iki kelionės likus ne daugiau kaip 72 val. vežėjui pateikti neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą. Atvykuis į Lietuvą, reikia izoliuotis 10 dienų ir atlikti dar du PGR tyrimus: per pirmas tris dienas nuo atvykimo į Lietuvą ir ne anksčiau kaip septintą bei ne vėliau kaip dešimtą dieną po atvykimo. Gavus antrą neigiamą Lietuvoje atlikto tyrimo rezultatą, leidžiama nutraukti izoliaciją.

Informacija atnaujinta 2021.12.21 13:30

Vykstant į Pietų Afrikos Respubliką rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: