Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Kinija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Siekiant sumažinti tarpvalstybinį Covid-19 perdavimą nuo 2020 m. Lapkričio 6 d., Nuo 2020-11-06 į Kiniją iš Lietuvos ar per kitas šalis tranzitu vykstantys keleiviai registruojantis skrydžiui privalo turėti testų, atliktų Lietuvoje ir tranzitinėje šalyje (IgM ir PGR testai) ne daugiau kaip prieš 48 valandas, įrodymus. Gautus PGR sertifikatą ir IgM protokolą reikia įkeltį į on-line sistemą, taip pat užpildyti papildomas formas. Galimas tranzitas tik per 1 šalį. Rekomenduojame susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į šalį, ypač keliaujantiems su vaikais, kadangi nuo spalio 30 d. vaikai, atvykę į Kiniją, kuriems nustatyta COVID-19 liga, atskiriami nuo tėvų ir gydomi atskirai. Tėvai gali bendrauti su vaiku tik video pokalbių metu.

Saviizoliacija nuvykus:

Taikoma 14 dienų saviizoliacija.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.05.19 14:23

Vykstant į Kiniją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: