Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Meksika: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Atvykstantiems į Meksiką, COVID19 PGR testas nėra būtinas. Visi keliautojai, atvykstantys į Meksiką, 12 val. prieš skrydį privalo užpildyti elektroninę medicininę anketą arba galima užpildyti popierinę formą jau atvykus (formas galima rasti atvykimo terminale orouoste). Užpildžius anketą, gaunamas QR kodas, kurį būtina atsispausdinti arba išsisaugoti telefone. QR kodą reikės parodyti pasų patikros punkte Meksikoje.

Keliaujant į Meksiką, būtina su savimi turėti šiuos popierinius dokumentus: skrydžio bilietus (į abi puses), pasą (galiojantį ne trumpiau nei 6 mėn.), viešbučio rezervacijos Meksikoje patvirtinimą, sveikatos draudimą ir įrodymus, kad pakaks lėšų pragyventi Meksikoje vizito laikotarpiu.

Būtina pasitikrinti, kokie reikalavimai taikomi vykstant tranzitu per kitas šalis (pvz. Frankfurto, Amsterdamo oro uostai gali reikalauti testo).

 VISĄ OFICIALĄ MEKSIKOS INFORMACIJĄ ANGLŲ KALBA RASITE ČIA.

Taip pat informaciją galite patikrinti ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą.

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi: vaikams iki 12 metų, paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą (daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

 

Naujausią Lietuvos Vyriausybės informaciją grįžtantiems į Lietuvą rasite čia

 

Informacija atnaujinta 2022.01.17 15:37

Vykstant į Meksiką rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: