×

Kelionės į Singapūrą

Kokias kainas pateikiame?

Individualios kelionės į Singapūrą

Nuo Javos iki Balio salos

Datos ir trukmė
2020-06-20 (14 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-27 (14 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-04 (14 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Singapūras-Borneo sala: Džiunglių takais (su poilsiu)

Datos ir trukmė
2020-06-21 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-28 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-05 (15 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionės į Singapūrą

Tarp Malaizijos ir Indonezijos įsikūręs Singapūras – viena labiausiai išsivysčiusių Pietryčių Azijos valstybių. Kelionės į Singapūrą metu nustebins kultūrų įvairovė: čia gausios kinų, malajų, indų bendruomenės, o oficialiomis pripažintos net keturios – anglų, malajiečių, kinų ir tamilų – kalbos. Poilsis Singapūre patiks mėgstantiems aktyvų laisvalaikį: galėsite leistis į naktinį safarį, pasivaikščioti įspūdinguose Singapūro įlankos ir botanikos soduose, apsilankyti teminiame Holivudo filmų parke, didžiausiame pasaulyje akvariume, nepriklausomų dizainerių parduotuvėlių pilnoje Hadži gatvelėje ar Džurongo paukščių draustinyje. Kelionės į Singapūrą metu sužavės puikiai išlaikytas santykis tarp modernių dangoraižių ir verslo centrų, bei įspūdingos gamtos.

Atostogos Singapūre rekomenduojamos ištisus metus, tačiau daugiausiai lankytojų į šią šalį atvyksta gruodžio, sausio ir birželio mėnesiais. Gruodį prasideda lietingasis sezonas, kuris tęsiasi iki kovo mėnesio. Tuo metu vyrauja 24–30℃ temperatūra. Nuo kovo pabaigos iki gegužės mėnesio lietaus sumažėja, tačiau dažniau užklumpa griaustinis, o oro temperatūra siekia 25–32℃. Birželio–rugsėjo mėnesių laikotarpiu daugiau saulės ir retesni lietūs, o vidutinė oro temperatūra apie 28℃. Spalį ir lapkritį ne mažiau šilta, tačiau griaudi ir lyja.

Kelionės į Singapūrą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Singapūro įlankos sodai – vaizdinga rečiausių medžių ir gėlių rūšių oazė, kurioje vingiuoja puikiai įrengti pažintiniai takai. Singapūro įlankos sodai užima net 101 ha plotą.
  • Indų ir kinų kvartalai – juose galėsite skaniai papietauti, apsilankyti šventyklėlėse ir įsigyti įdomių suvenyrų.
  • Singapūro apžvalgos ratas („Singapūro skraiduolis“) – antras pagal dydį apžvalgos ratas pasaulyje, siekiantis net 165 m aukštį.
  • Sentosos sala – čia galėsite ne tik pailsėti puikiuose paplūdimiuose, bet ir apsilankyti garsiajame „Universal Studios“ pramogų parke.
  • Singapūro zoologijos sodas – geriausias pasaulyje atogrąžų zoologijos sodas, kuriame gyvena apie 315 skirtingų gyvūnų rūšių. Singapūro zoologijos sode puikiai išlaikyta natūrali gamtos aplinka, o gyvūnai nuo lankytojų atskiriami giliais vandens ir augmenijos pilnais kanalais.

Poilsinės kelionės į Singapūrą metu kviečiame pasigrožėti Singapūro įlankos sodais, o vaizdingą miesto panoramą išvysti kylant „Singapūro skraiduoliu“ – antru pagal dydį pasaulyje apžvalgos ratu. Indų ir kinų kvartaluose galėsite pasimėgauti išskirtinio skonio gatvės maistu, o Singapūro zoologijos sode nustebins atogrąžų augmenija ir gyvūnijos gausa. Pasiilgusiems ramaus poilsio saulėtuose paplūdimiuose rekomenduojame nuvykti į Sentosos salą.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Singapūrą pasiūlymus.

UP