Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Ukraina: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Ukrainą, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Privaloma turėti specialų draudimą, kuris padengia riziką, susijusią su COVID-19. Draudimas galioja tik įsigijus jį Ukrainoje registruotoje draudimo kompanijoje arba užsienio kompanijoje, turinčioje savo atstovybę Ukrainoje. Draudimas turi galioti visą buvimo Ukrainoje laikotarpį. smenys, neturintys draudimo poliso (sertifikato) arba neigiamo COVID-19 testo, į Ukrainos teritoriją nebus įleidžiami.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą RT-PCR testo rezultatą. Saviizoliacija atvykus į Ukrainą būtina tiems asmenims, kurie turėjo kontaktą su COVID-19 sergančiu pacientu, taip pat tiems, kurie įtariami esantys infekuoti COVID-19 arba turi patvirtintą COVID-19 diagnozę ir serga lengva jos forma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.05.19 14:31

Vykstant į Ukrainą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: