Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Latvija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Nuo 2021 m. spalio 11 d. iki 2022 m. sausio 11 d. Latvijoje paskelbta nepaprastoji padėtis. Remiantis tuo, nuo spalio 11 d. Latvijoje viešose patalpose, taip pat ir švietimo įstaigose, veido kaukės yra privalomos visiems.

NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA arba ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

 

 

Saviizoliacija nuvykus:

2021 m. birželio 15 d. Latvijos Vyriausybės sprendimu panaikinti apribojimai be svarbios būtinosios priežasties atvykti į Latviją iš Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybių, Šveicarijos ir Jungtinės Karalystės (JK). Detalūs atvykimo į Latviją reikalavimai ir išimtys numatyti Latvijos Vyriausybės nutarime (žr. V dalį). Covid-19 ribojančios priemonės Latvijoje taikomos atsižvelgiant į pandemijos situaciją šalyse, iš kurių atvykstama į ar keliaujama per Latviją. Žemos (iki 75 susirgimo atvejų 100 tūkst. gyventojų), aukštos ir ypač aukštos rizikos šalių sąrašas skelbiamas kiekvieną penktadienį ir įsigalioja tos pačios savaitės šeštadienį. Visiems, bet kokiu būdu ir iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu, privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19, turi būti atliktas per 72 val. PGR arba 48 val. antigeno testas iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacija netaikoma.

Informacija atnaujinta 2021.12.21 13:10

Vykstant į Latviją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: