Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Latvija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Į Latviją leidžiama atvykti tik būtinais atvejais. Į Latviją iš ES valstybių narių, Europos ekonominės erdvės ar Šveicarijos Konfederacijos leidžiama atvykti tik dėl šių skubių ir esminiųpriežasčių: darbas, mokslai, susitikimas su šeimos nariais, gydymas, tranzitas, vykimas į gyvenamąją vietą, vykimas į laidotuves. Keliaujant į Latviją, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu (galioja ir keliaujantiems tranzitu). Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Testas nėra privalomas vaikams iki 12 metų. Ne vėliau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį būtina užpildyti keliautojo anketą ir išsaugoti QR kodą.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Taikoma 10 dienų saviizoliacija. Keliaujantiems tranzitu saviizoliacija netaikoma, tačiau būtina šalį kirsti per 72 val. nuo QR kodo gavimo.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.05.03 13:21

Vykstant į Latviją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informaciją apie draudimą rasite čia.

TOP šalių keliavimo salygos: