×

Kelionės į Tanzaniją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Tanzaniją

Tanzanija – tai ištisas vaizdingų nacionalinių parkų labirintas užburiantis savo grožiu. Kelionė į Tanzaniją – tai neužmirštami nuotykiai tropinės gamtos oazėje, gausiai gyvenamoje didingų Afrikos gyvūnų. Sraunios upės, milžiniški vulkanų krateriai ir vaizdingos Indijos vandenyno pakrantės – kiekviename Tanzanijos kampelyje karaliauja gamta. Poilsis Tanzanijoje įkvėps naujiems atradimas ir leis pajusti pirmykštės laukinės gamtos dvasią. Kelionė į Tanzaniją, didžiausią Rytų Afrikos šalį, tai unikali galimybė išvysti aukščiausią Afrikos kalną, giliausią žemyno ežerą ir pasigėrėti didžiausia gyvūnų koncentracija visame pasaulyje.

Tanzanijai būdingas malonus tropinis klimatas. Išskiriami du metų periodai: sausasis ir drėgnasis. Sausasis sezonas prasideda birželį ir baigiasi rugsėjo pabaigoje. Tai vėsiausi metų mėnesiai, kuomet temperatūra svyruoja tarp 20–30℃. Drėgnasis sezonas prasideda lapkritį ir tęsiasi iki gegužės pabaigos, ilgesni lietūs būna kovo, balandžio ir gegužės mėnesiais. Tuo metu vyrauja vidutinė 30℃ temperatūra. Atostogos Tanzanijoje maloniausios sausuoju metų periodu, kuomet Tanzanijos pakrantėse gaivu ir nevargina karšta saulė.

Kelionės į Tanzaniją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Zanzibaras – rytinėje Afrikos pakrantėje, šalia Indijos vandenyno esantis salynas, kuriame gyvena apie 1 mln. žmonių. Išskiriamos dvi didesnės salos: Zanzibaras ir Pemba. Šiame salyne auginama daug prieskonių: muskato riešutų, cinamono, pipirų, imbiero, ciberžolių, šafrano, kardamono ir kitų. Zanzibaro sala – grupės „Queen“ vokalisto F. Merkurio gimtinė. Joje yra išskirtinis senamiestis, įeinantis į Pasaulio paveldo sąrašą. Zanzibare gausu vaizdingų paplūdimių, kuriuose galėsite pailsėti ir pasimėgauti saule.
  • Serengečio nacionalinis parkas, kuriame priskaičiuojama daugiau nei 4 mln. gyvūnų. Čia išvysite liūtų, antilopių, gazelių, zebrų ir daugiau nei 400 rūšių paukščių.
  • Ngorongoro krateris – „slaptasis Tanzanijos sodas“, saugomas UNESCO. Didžiausio pasaulyje kraterio apačioje vanduo išsilaiko net sausuoju metų periodu, čia auga tankūs akacijų miškai, kuriuose gyvena daugiau nei 50 skirtingų rūšių gyvūnų, bei daugiau nei 200 rūšių paukščių.
  • Tarangyrės nacionalinis parkas, kurio žemes maitina vandeninga Tarangyrės upė, garsėja gausiomis dramblių, antilopių gnu ir zebrų bandomis.

Poilsinės kelionės į Tanzaniją metu kviečiame apsilankyti Serengečio ir Tarangyrės nacionaliniuose parkuose, pasigrožėti įspūdingu Ngorongoro krateriu, bei pailsėti Zanzibaro salyno paplūdimiuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Tanzaniją pasiūlymus.

UP