Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Gvatemala: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Į Gvatemalą gali vykti tik pilnai paskiepyti keliautojai.

Keliaujant į Gvatemalą, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu testo sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki skrydžio.

Testas nėra privalomas vaikams iki 10 metų, pilnai vakcinuotiems asmenims (kai po antros vakcinos praėję 14 d.) ir persirgusiems Covid-19 trijų mėnesių laikotarpyje.

 

Informaciją galite patikrinti ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

 

Tyrimas ir saviizoliacija nereikalinga paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą arba persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia.

Informacija atnaujinta 2022.01.17 14:38

Vykstant į Gvatemalą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: