Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Danija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Daniją, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į šalį. Šiuo metu nėra specialių reikalavimų, susijusių su COVID-19 tyrimo tipu (priimti greitieji antigenai ir PGR).12 metų ir jaunesni vaikai yra atleidžiami nuo testo.Nuo gegužės 1 d. vakcinuotiems asmenims, kurie nuolat gyvena „oranžinėje“ ES ir Šengeno šalyse ir kurie gali dokumentais patvirtinti, kad jie baigė vakcinacijos kursą ES ir Šengeno šalyje, nebereikalaujama pateikti neigiamo tyrimo arba įrodyti „reikalingą tikslą“ vykti į Daniją, ir jiems netaikomi tikrinimo ir izoliavimo reikalavimai atvykstant į Daniją.

Saviizoliacija nuvykus:

Taikoma 10 dienų saviizoliacija. Saviizoliacija gali būti nutraukta, jei ne anksčiau kaip po 4 dienų nuo atvykimo būna atliktas COVID-19 testas ir gautas neigiamas rezultatas.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19, turi būti atliktas per 72 val. PGR arba 48 val. antigeno testas iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacija netaikoma.

Informacija atnaujinta 2021.06.28 15:25

Vykstant į Daniją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: