Kelionės į Velsą

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Velsą

Velsas – tai nepaprasto grožio istorinė Didžiosios Britanijos sritis įsikūrusi šalia Airijos jūros ir besiribojanti su Anglija. Velsą sudaro 22 grafystės, o didžiąją kraštovaizdžio dalį užima nuostabūs Kambro kalnai. Be to, čia gausu ir vaizdingų upių slėnių, auga tankūs ąžuolų, bukų ir uosių miškai, įkurti ne vienas nacionalinis parkas. Kelionės į Velsą metu susipažinsite su unikalia vietinių gyventojų valų kultūra, keltų genčių, romėnų, anglosaksų ir normanų paliktais kultūriniais pėdsakais.

Vienas pagrindinių kelionės į Velsą akcentų – uolėti ir gausiai vingiuoti šio pusiasalio krantai, kurių vaizdas ilgam išliks atmintyje. Poilsis Velse patiks ne tik istorijos, bet ir aktyvaus laisvalaikio gamtoje mėgėjams, o nardymo entuziastai čia galės atrasti vienas įspūdingiausių nardymo vietų pasaulyje. Velsą supančiuose vandenyse galima išvysti banginių, delfinų, ruonių ir pasigrožėti koralų kolonijomis.

Atostogos Velse rekomenduojamos vasaros laikotarpiu, nuo birželio iki rugpjūčio, kuomet vyrauja nuosaikus klimatas. Tiesa, net ir vasaros periodu su savimi reikėtų turėti šiek tiek šiltesnių rūbų, lietpaltį bei skėtį.

Kelionės į Velsą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Šiaurės Velso pilys – tai monumentai, įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šiaurės Velso pilys – vienos geriausiai išsaugotų pilių tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. Šie įspūdingi statiniai žavi ne tik savo architektūra, bet ir nepaprastai turtinga istorija. Be to, Šiaurės Velso pilys įsikūrusios nuostabaus kraštovaizdžio apsuptyje.
  • Brekon Bikonso nacionalinis parkas – tai upių, šaltinių ir krioklių kupinos aukštumos, kuriose ganosi kalnų avys ir poniai. Be to, šiame nacionaliniame parke gausu ir paslaptingų urvų, kurie yra vieni giliausių visoje Jungtinėje Karalystėje. Čia driekiasi begalė takų, kurie puikiai tiks ne tik žygeiviams ir bėgikams, bet ir pasivažinėjimams motociklu ar jojimui žirgais. Šią gamtos oazę gausiai lanko tiek fotografai ir gamtos stebėtojai, tiek mėgstantys ekstremalų sportą (parasparnius, plaukimą plaustais, nusileidimus virvėmis nuo uolų).
  • Anglesio sala – nedidelė, visai netoli nuo Velso šiaurės vakaruose esančios pakrantės nutolusi sala. Pasivaikščiojimo Anglesio salos krantuose metu galėsite pasigėrėti ne tik kraštovaizdžio įvairove, bet ir apsilankyti vietiniuose kaimeliuose. Be to, čia stūkso ir 13 a. Bomariso pilis, veikia jūrų zoologijos sodas, žirgynas, Pili Palas drugelių ekspozicija.

Poilsinės kelionės į Velsą metu kviečiame apsilankyti žadą atimančiose Šiaurės Velso pilyse, kriokliais ir paslaptingais urvais garsėjančiame Brekon Bikonso nacionaliniame parke, jaukioje Anglesio saloje ir daugelyje kitų nepaprastų šio krašto vietovių.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Velsą pasiūlymus.

UP