Kelionės į Bahamus

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Bahamų salas

Bahamų salos, kurias 1492 metais atrado K. Kolumbas, šiandien yra tapusios nepriklausoma valstybe, visame pasaulyje garsėjančia įspūdingais gamtos turtais. Kelionės į Bahamų salas metu nustebins neįtikėtina salų gausa – iš viso priskaičiuojama net 690 salų, o kur dar tūkstančiai uolų ir koralinių rifų! Bahamų salos išsiskiria žemu paviršiumi, povandeniniais urvais, lagūnomis ir seklumomis. Be to, kelionės į Bahamų salas metu galėsite pasigrožėti ir čia augančiais tropiniais miškais bei mangrovėmis. Stebina ir tai, jog tik 29 iš šimtų Bahamose esančių salų yra gyvenamos.

Dauguma Bahamų salų gyventojų – krikščionys, tačiau gausios ir musulmonų, judėjų, išpažįstančių tradicines religijas (vudu) bendruomenės. Poilsis Bahamų salose paliks neužmirštamų įspūdžių ne tik mėgstantiems leisti laiką paplūdimiuose, bet ir aktyvaus laisvalaikio entuziastams. Tai ideali vieta nardymui, žvejybai, buriavimui, plaukimui kanojomis, jėgos aitvarų sportui ir turiningoms ekskursijoms laivu.

Atostogos Bahamų salose rekomenduojamos sausuoju metų laikotarpiu, nuo lapkričio pabaigos iki balandžio vidurio. Nuo gegužės iki spalio čia gana karšta ir drėgna, tačiau taip pat gausu saulėtų dienų.

Kelionės į Bahamų salas metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Nasau – 1650 metais įkurtas miestas, Bahamų sostinė. Dėl puikios geografinės padėties šiame mieste troško įsitvirtinti ne tik britai, bet ir piratai, siekę pasipelnyti prekybos keliuose. Šiandien čia gyvena apie 80% visų Bahamų salų gyventojų, o Nasau jūrų uostas nuolat kupinas kruizinių laivų. Svečiuojantis Bahamų sostinėje, verta pasigrožėti karibietiška Nasau senamiesčio architektūra, apsilankyti Fincastle forte, užsukti į „Piratų muziejų“, bei susipažinti su spalvingų paukščių įvairove Ardastra zoologijos sode.
  • Egzumos salos – įspūdinga net 365 įvairiausių dydžių salų grandinė, kurioje, norint aplankyti kiekvieną salą, galima praleisti ištisus metus. Čia įsikūrę vos apie 7000 gyventojų, o pačiose salose ir jas supančiuose vandenyse karaliauja gamta. Egzumos salose išvysite vėžlių, rajų, nykštukinių ryklių, iguanų ir daugelį kitų egzotiškų gyvūnų rūšių. Nepaprastas Egzumos salų kraštovaizdis sulaukia ir didelio filmų kūrėjų dėmesio: čia sukurti tokie garsūs filmai kaip „Karibų jūros piratai“ ir „Džeimsas Bondas: Kamuolinis žaibas“.
  • Ilgoji sala – viena vaizdingiausių visame Bahamų salyne. Ilgąją salą perpus dalina Vėžio atogrąža. Šios salos ilgis siekia 130 km, o didžiausias plotis – 6 km. Ilgosios salos šiaurės rytuose dominuoja uolingas kraštovaizdis, o pietvakarinėje dalyje gausu smėlingų paplūdimių. Be to, šioje saloje gausu paslaptingų olų, o šalia Klarens Tauno plyti antra pagal gylį pasaulyje povandeninė dauba. Nepaprasto grožio Ilgosios salos įlankos pritraukia daugybę buriuotojų, nardytojų ir žvejų.

Poilsinės kelionės į Bahamų salas metu kviečiame pasisvečiuoti Bahamų salų sostinėje Nasau, apsilankyti bent keliose iš daugelio Egzumos salų, leistis į nuotykius Ilgojoje saloje ir pažinti daugybę kitų nuostabių Bahamų salyno vietų.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Bahamų salas pasiūlymus.

UP