Kelionės į Ekvadorą

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Ekvadorą

Ekvadoras – tai tarsi nedidelė visos Pietų Amerikos mozaika. Kelionės į Ekvadorą metu išvysite ir Andų kalnus, ir Amazonės džiungles, ir Ramųjį vandenyną. Tankiuose šios šalies miškuose, atokiau nuo didesnių miestų, įsikūrusios įvairiausių genčių indėnų gyvenvietės, o derlingose Ekvadoro žemėse puikiai dera daugybė maistingų augalų rūšių. Kelionės į Ekvadorą metu verta paragauti skirtingų rūšių bananų, itin kokybiško šokolado, tradicinės žuvies ir svogūnų sriubos. Skirtingai nei kitose Pietų Amerikos šalyse, ispaniškosios virtuvės įtaka čia išties nedidelė – puikiai išsaugoti indėniški receptai. Poilsis Ekvadore neįsivaizduojamas ir be išvykos į žymiąsias Galapagų salas – tai tikra šios šalies puošmena.

Atostogos Ekvadore maloniausios liepos–rugpjūčio mėnesių periodu, kuomet nedidelis kritulių kiekis ir daug saulės. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog miškingose Ekvadoro teritorijose lyja visus metus. Galapagų salose orai visuomet malonūs, tačiau šilčiausia vasario–gegužės mėnesių periodu.

Kelionės į Ekvadorą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Kitas – Ekvadoro sostinė, didžiausias šalies miestas, plytintis įspūdingame 2850 m aukštyje. Šis miestas – vienas geriausiai išsilaikiusių istorinių centrų visame Amerikos žemyne. Įdomu tai, jog visai šalia miesto eina pusiaujo linija. Tai vienas pirmųjų pasaulio miestų įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
  • Kotopachio nacionalinis parkas, įsikūręs visai netoli Ekvadoro sostinės Kito. Šis gamtos kampelis garsėja vaizdingu Kotopachio ugnikalniu ir lagūna, kurioje peri andiniai kirai, o jos prieigose galima išvysti kolibrių ir laukinių žirgų.
  • Otovalas – ugnikalnių apsuptas miestas, garsėjantis tradicine indėnų kečujų kultūra. Otovale yra didelis turgus, jau daugiau nei tūkstantmetį veikiantis toje pačioje vietoje. Turguje populiarūs keramikos, alpakų vilnos, juvelyriniai dirbiniai.
  • Galapagų salos – seniausios vulkaninės kilmės salos, kuriose yra vis dar aktyvių ugnikalnių. Ramiajame vandenyne plytinčios Galapagų salos nuo Ekvadoro nutolusios daugiau nei 900 km. Šiose atokiose salose gausu retų gyvūnų ir augalų rūšių, kurias, vienos iš ekspedicijų metu, tyrinėjo Č. Darvinas. Iš viso yra 21 sala, tačiau gyvenamos vos penkios.

Poilsinės kelionės į Ekvadorą metu kviečiame apsilankyti aukštai įsikūrusioje šalies sostinėje Kite, vaizdingame Kotopachio nacionaliniame parke, indėnų kečujų gyvenamame Otovalo mieste, bei pailsėti nematytais augalais ir gyvūnais stebinančiose Galapagų salose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Ekvadorą pasiūlymus.

UP