Kelionės į Juodkalniją

Kokias kainas pateikiame?

Pažintinės kelionės į Juodkalniją

Daugiau kelionių

Kelionės į Juodkalniją

Kvapniomis kalnų gėlėmis, nepaliestais miškais, snieguotomis kalnų viršūnėmis, upėmis ir ežerais pasipuošusi Juodkalnija ne veltui vadinama gražiausia žemės ir jūros susidūrimo vieta pasaulyje. Derlingos lygumos, paukščių perimvietės ir paslaptingi požeminiai urvai – poilsis Juodkalnijoje pažadina nuotykių troškimą. Kelionės į Juodkalniją metu būkite pasiruošę kasdien patirti ką nors naujo.

Atostogos Juodkalnijoje neatsiejamos nuo maudynių vienoje šilčiausių pasaulyje – Adrijos – jūroje. Sveikatingumo ir grožio procedūros, masažas, poilsis prie baseino, vandens kalneliai ir žaidimų aikštelės vaikams, lauko tenisas, plaukimas laiveliu smaragdiniais Adrijos jūros vandenimis, gurmaniški ėrienos ir sūrio patiekalai – kelionė į Juodkalniją nepaliks nei vieno abejingo. Poilsinės kelionės į Juodkalniją rekomenduojamos birželio–rugpjūčio mėnesiais. Šiai šaliai būdingas švelnus klimatas, vyrauja sausi ir saulėti orai.

Juodkalnijos kurortai ir neužmirštamos vietovės:

  • Budvos kurortas mena venecijiečių užkariautojų laikus. Šiandien čia įsikūrę vienos prabangiausių vilų pasaulyje. Kontrastingą kalnų ir smaragdinės jūros peizažą paįvairina vos 1 km atstumu nuo Budvos kurorto nutolusi Sveti Nikolos sala, kurioje gyvena elniai.
  • Cetinė – senoji Juodkalnijos sostinė, kurioje įsikūręs Šv. Petro vienuolynas garsėjantis Šv. Jono Krikštytojo relikvijomis.
  • Kotoro įlanka plyti tarp dviejų milžiniškų kalnų masyvų. Čia yra plačiausias Pietų Europoje fjordas. Senovinis Kotoro miestas, minimas jau 3 a. pr. m. e., laikomas gražiausiu visoje Juodkalnijoje. Čia esantis soboras, teatras, Kunigaikščių rūmai, žavinga įlankos panorama ir jaukios senamiesčio kavinės – vieni iš kelionės į Juodkalniją prieskonių.
  • Perastas – Šv. Elijaus kalno papėdėje įsikūręs miestelis garsėjantis elegantiškais Bujovičių rūmais.
  • Senasis Baras – tai tarsi visos Juodkalnijos istorijos atminties skrynia. Čia ir stačiatikių cerkvės, ir turkiškos pirtys, ir venecijietiški sienų įtvirtinimai, bei seniausia visoje Juodkalnijoje turgavietė. Joje rasite ne tik ožkos pieno sūrių, vyno, alyvuogių aliejaus, rūkytų karpių, bet ir vietinių saldumynų.  
  • Skadaro ežeras – didžiausias Balkanų pusiasalyje, garsėja daugiau nei 270 čia sutinkamų paukščių rūšių. Dalis jo plyti Albanijos teritorijoje.  
  • Taros upės kanjonas – vienas iš Juodkalnijos pasididžiavimų, saugomas UNESCO, yra antras pagal dydį pasaulyje. Vietomis kanjono gylis siekia net 1300 m.  Taros kanjone tekanti upė dėl ypač skaidraus vandens dar vadinama „Europos ašara“.
  • Ulčinio kurortas žinomas dėl ilgiausio (12 km) Juodkalnijoje paplūdimio. Įdomu tai, jog šio paplūdimio smėlis ypatingas – jam priskiriama ne viena gydanti savybė. Ulčinio senamiestis garsėja kaip buvęs piratų miestas. Šiandien čia gausu mečečių, minaretų, triukšmingų prekystalių, bei nuostabaus skonio rytietiškos virtuvės patiekalų, o dauguma gyventojų yra albanų kilmės.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys poilsines keliones į Juodkalniją yra NovaturasPoilsinės kelionės į Juodkalniją metu siūlome apsilankyti Budvos, Kotoro įlankos, Ulčinio ir kituose kurortuose. Atostogos Juodkalnijoje neatsiejamos nuo žavingų Cetinės, Perasto, Senojo Baro miestų bei autentiškų gamtos kampelių kaip didysis Skadaro ežeras ar Taros upės kanjonas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Juodkalniją pasiūlymus.

UP