Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Čekija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Užsienio šalių piliečiai atvykti į Čekijos Respublikos teritoriją gali tik dėl svarbių priežasčių (atvykti turizmo reikalais, lankyti gimines, draugus negalima). Keliaujant į Čekiją, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Taip pat tinkamas ir antikūnių testas, atliktas ne vėliau kaip 24 val. iki atvykimo į šalį. Atvykus, ne anksčiau kaip po 5 d., privalomas pakartotinis testas. Būtina karantinuotis, iki kol bus gautas pakartotinis neigiamas testas. Ne vėliau kaip 24 val. iki atvykimo į šalį būtina užpildyti atvykimo formą.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą PGR testo rezultatą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.04.20 14:09

Vykstant į Čekiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informaciją apie draudimą rasite čia.

TOP šalių keliavimo salygos: