Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Egiptas: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visi keliautojai (įskaitant vaikus nuo 6 m.), atvykstantys į Egiptą iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą (laikas skaičiuojamas nuo tyrimo datos, ne nuo rezultato gavimo laiko). Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą arabų arba anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Taip pat būtina turėti sertifikato kopiją, kuri paliekama oro uoste.Atvykus gali būti atliekamas pakartotinis testas. Ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio būtina užpildyti atvykimo formąVISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą RT-PCR testo rezultatą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.07.26 14:47

Vykstant į Egiptą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: