Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Egiptas: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

KELEIVIO LOKALIZAVIMO FORMA (PLF) Visiems turistams, keliaujantiems į Egiptą, yra privaloma iki atvykimo į šalį užpildyti Keleivio sveikatos deklaracijos formą (angl. Health Declaration form) declaration-form.pdf (mfa.gov.ua) ir turėti atsispaudinus popierinį variantą. Egipto sveikatos deklaracijos formos pildymo pavyzdys.

Visiems į Egiptą vykstantiems ES šalių piliečiams (12 metų ir vyresniems asmenims) yra privaloma pateikti vieną iš šių dokumentų:Sertifikatą patvirtinantį neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą , tinkmas yra PGR testas ne anksčiau nei 72 val. arba RAT (antigeno) testas likus ne anksčiau nei 24 val. iki atvykimo į Egiptą. Skiepijimo sertifikatą, patvirtinantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina ir nuo paskutinio skiepijimo iki kelionės pradžios praėjo ne mažiau nei 14 parų. Persirgę COVID-19 turistai privalo pasidaryti COVID-19 PGR testą ne anksčiau nei 72 val. arba RAT (antigeno) testą ne anksčiau nei 24 val. iki atvykimo į Egiptą, persirgimo dokumentas nėra priimamas kaip alternatyva.

NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA arba ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą RT-PCR testo rezultatą. Testas ir saviizoliacija nereikalinga pilnai vakcinuotiems asmenims.

 

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi: vaikams iki 12 metų, paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų (daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

 

Naujausią Lietuvos Vyriausybės informaciją grįžtantiems į Lietuvą rasite čia

 

Informacija atnaujinta 2022.01.17 16:42

Vykstant į Egiptą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: