×

Kelionės į Maroką

Kokias kainas pateikiame?
Daugiau gerų pasiūlymų

Kelionių idėjos ir patarimai

Daugiau kelionių

Kelionės į Maroką

Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno skalaujamos pakrantės, šalies centre plytintis Atlaso kalnynas, Sacharos dykuma, autentiška berberų ir maurų kultūra – kelionės į Maroką metu nustebins ne vienas egzotiškas šios šiaurės vakarų Afrikos šalies bruožas. Kryžkelėje tarp Europos ir Afrikos esanti Maroko karalystė nuo seno buvo įtakojama romėnų, prancūzų ir portugalų kultūrų, o musulmoniškosios civilizacijos paliko ne vieną istorinį paminklą. Senosios šios šalies tradicijos iki šiol yra svarbi kasdienio gyvenimo dalis. Atostogų Maroke metu ne kartą būsite pakviesti pasivaišinti marokietiška mėtų arbata, susipažinsite su dykumos gyvenimu ir stebinančia šalies regionų įvairove.

Poilsis Maroke, dėl čia vyraujančio šilto klimato, rekomenduojamas ištisus metus. Sausio mėnesį oro temperatūra siekia 10–12℃, o liepos mėnesį 24–28℃.

Kelionės į Maroką metu siūlomos aplankyti vietos:

  • Agadyras – vienas pagrindinių Maroko kurortų, modernus ir patogus miestas, plytintis tarp Atlanto vandenyno ir Atlaso kalnų. Agadyras garsėja ne tik paplūdimiais, bet ir jūros gėrybėmis – čia gausu sardinių, veikia vienas didžiausių šalyje Agadyro turgus, kuriame įsikūrę daugiau nei 6000 parduotuvėlių, o „Paukščių slėnyje“ galėsite pasigrožėti magnolijų ir oleandrų sodais.
  • Fezas – šiaurinėje Atlaso kalnų papėdėje plytintis miestas dar žinomas „Afrikos Atėnų“ vardu. Lankantis Feze sužavės arabiški rūmai, mečetės, muziejai, tūkstančiai senamiesčio gatvelių, sodai ir jaukios kavinės.
  • Marakešas – UNESCO globojamas imperatoriškasis miestas, įkurtas 11 a. Šiame mieste apsistodavo Sacharos dykuma keliaujantys karavanai. Raudonos, rožinės ir oranžinės spalvos pastatai, šiaurinėje dalyje plytinti palmių oazė ir vaizdingos kalnų viršūnės – kelionės į Maroką metu būtina apsilankyti šurmuliuojančiame Marakešo mieste.
  • Suvaira – buvusi Maroko „hipių sostinė“, garsėjanti įspūdingu senamiesčiu. Portugalų įkurto jaukaus miestelio prieigose išvysite tarp medžių lapijos pasislėpusias ožkas, šalia senamiesčio esančiame uoste galėsite pasigrožėti tūkstančiais mėlynų valtelių, o žuvų turguje turėsite galimybę įsigyti šviežių jūros gėrybių.
  • Šefšauenas – jaukus šiaurinėje Maroko dalyje esantis miestelis, išsiskiriantis mėlynos spalvos pastatais, puošniais tekstilės gaminiais, bei puikiu tradiciniu sūriu.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys poilsines keliones į Maroką yra „Aza tours“. Poilsinės kelionės į Maroką metu galėsite pasimėgauti poilsiu Agadyro pakrantėse, pasigrožėti imperatoriškuoju Marakešo miestu, apsilankyti buvusioje „hipių sostinėje“ Suvairoje ir kitose vaizdingose vietovėse.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Maroką pasiūlymus.

UP