Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Mauricijus: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Užsienio šalių piliečiams įvažiavimas į šalį turizmo tikslais draudžiamas . Nuo liepos 15 iki rugsėjo 30d: isi atvykę ( įskaitant vaikus ir kūdikius) privalo turėti: neigiamo PCR testo sertifikatą ( atlikto 5-7d. iki paskutinio persėdimo taško), bilietus , apgyvendinimo viename iš valstybės sertifikuotų viešbučių. 1. Asmenys,kurie esa paskiepyti pagal pilną programą , gali ilsėtis valstybės sertifikuotame viešbutyje, naudotis jo paslaugomis, išskyrus SPA, privalės atlikti PCR testą 7ą ir 14ą kelionės dieną, gavus neigiamą atsakymą po antro testo ,galės laisvai judėti po salą. 2. Nevakcinuoti asmenys, privalo turėti 14d apgyvenindinimo viename iš sertifikuotų viešbučių patvirtinimą su pilnu maitinimu. Privalėsite likti kambaryje, atlikti testą 7ą ir 14ą kelionės dieną. Gavus neigiamą atsakymą po antro testo galėsite aplankyti salą, pakeisti viešbutį arba grįžti namo. Nuo spalio 01d sala bus atvira pilnai vakcinuotiems turistams ( pateikus sertifikatą su PCR testo neigiamu atsakymu , atlikto ne daugiau nie 72val iki atvykimo) . Nevakcinuotiem asmenims toliau bus taikomi ribojimai.

Saviizoliacija nuvykus:

Atvykus privaloma 14d saviizoliacija, neturintiems vakcinavimo dokumentų.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija (nepriklausomai nuo tyrimo rezultato) , išskyrus atvykstantiems iš Tenerifės, Maljorkos, Gran Kanarijos). Tyrimas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą (daugiau informacijos puslapio viršuje). Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną, atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.Išimtis dėl testų bei saviizoliacijos taikoma asmenims, kurie esa paskiepyti pagal pilną programą arba persirgo COVID -19 ne anskčiau ,nei 180 d iki atvykimo į Lietuvą , ir liga buvo nustatyta PCR arba RAT testu.

Informacija atnaujinta 2021.06.28 11:52

Vykstant į Mauricijaus salą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: