Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Kuba: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

KELEIVIO LOKALIZAVIMO FORMA Visiems keliaujantiems į Kubą privaloma užpildyti sveikatos deklaravimo formą ir įvesti viešbučio, kuriame keliautojas apsistoja, adresą.

Visiems į Kubą vykstantiems ES šalių piliečiams (12 metų ir vyresniems asmenims) privaloma pateikti pilną vakcinacijos įrodymą ir papildomai neigiamą PGR testo rezultatą.

Keliautojai privalo pateikti šiuos dokumentus:

Sertifikatą, patvirtinantį neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, kai tyrimas buvo atliktas ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo.

Skiepijimo sertifikatą, patvirtinantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina ir nuo paskutinio skiepijimo iki kelionės pradžios praėjo ne mažiau nei 14 parų.

Vaikams iki 12 metų nėra būtina turėti skiepijimo pažymėjimo ir PGR testo neigiamo rezultato.

Atvykus oro uoste atsitiktinai atrinktiems keliautojams gali būti atliekami testai.

Lietuvos Respublikos piliečiai turistiniais tikslais į Kubą gali vykti tik iš anksto įsigiję Kubos turistinę kortelę (angl. tourist card).

Daugiau informacijos rasite čia arba čia paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Atvykus į Kubą visi vakcinuoti turistai privalo pasidaryti greitąjį PGR testą (RT-PGR) ir laukti jo atsakymo viešbutyje. Gavus neigiamą atsakymą, turistai, gali laisvai mėgautis kelione už viešbučio ribų.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Daugiau informacijos rasite čia.

Informacija atnaujinta 2022.01.12 11:34

Vykstant į Kubą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: