Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Italija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Italiją, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu arba antigenų testo sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į šalį. Prieš kelionę būtina užpildyti ir turėti su savimi deklaraciją. Keliautojai, vykstantys į Siciliją, privalo užpildyti elektroninę atvykimo formą. Dėmesio! Keliaujantiems į Italiją iš aukščiau minėtų C sąrašo valstybių, įskaitant Lietuvą, arba asmenims, kurie šiose valstybėse lankėsi ar per jas keliavo per paskutines 14 dienų, iki gegužės 15 d. įvesti papildomi apribojimai. Reikalavimai: atvykstant į Italiją turėti neigiamą Covid-19 testo (antigeninio arba molekulinio) rezultatą; laikytis 5 dienų privalomos saviizoliacijos atvykus ir apie tai iš anksto pranešus vietinėms viešosios sveikatos priežiūros institucijoms; pasidaryti dar vieną Covid-19 antigeninį arba molekulinį testą po 5 dienų saviizoliacijos. Keliaujant Europos Sąjungoje tinka ES skaitmenininis COVID pažymėjimas, instrukcija kaip gauti šį pažymėjimą čia.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą RT-PCR testo rezultatą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.06.18 14:19

Vykstant į Italiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: