Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Italija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 6 m.), atvykstantys į Italiją iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR arba greitąjį antigenų (RAT) testą. 48 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Būtina pateikti atspausdintą ES skaitmeninį COVID pažymėjimą arba testą atlikusios laboratorijos popierinį / elektroninį sertifikatą anglų arba italų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Sertifikate turi būti QR kodas (nuskanavus turi matytis šie duomenys: testo tipas (PGR arba RAT), atlikimo data ir laikas, asmens duomenys, testą atlikusios laboratorijos duomenys).Pasiskiepijusiems keliautojams, kai nuo paskutinės vakcinos dozės iki kelionės pradžios pilnai praėję 14 dienų, neigiamas PGR ar RAT testo rezultatas nėra privalomas. pažymėjimas,Asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga , kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ir turi vieną vakcinos dozę (kai pilną vakcinacijos schemą sudaro 2 dozės), testavimosi išimtis negalioja. Tokiems asmenims privaloma turėti ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį atlikkto PGR testo arba greitojo antigenų testo neigiamą rezultatą. Kiekvienas keliautojas, vykstantis į Italiją, prieš kelionę privalo užpildyti elektroninę deklaraciją. VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą RT-PCR testo rezultatą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi:

- Asmenims paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ( daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta teigiamu PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

- Vaikams iki 12 metų izoliacija netaikoma.

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. PGR tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą, o antigeno per 48 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

 VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.09.24 15:56

Vykstant į Italiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: