Kelionės į Čilę

Kokias kainas pateikiame?

Pažintinės kelionės į Čilę

Tolimoji Čilė

Datos ir trukmė
2020-05-01 (11 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-08 (11 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-15 (11 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Neatrastoji Čilė

Datos ir trukmė
2020-05-01 (16 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-08 (16 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-15 (16 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Čilė ir paslaptingoji Velykų sala

Datos ir trukmė
2020-05-01 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-08 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-15 (15 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionės į Čilę

Kelionės į Čilę metu stebins kraštovaizdžio įvairovė: šiaurinėje šios šalies dalyje išvysite dykumą, o pietrytinėje – milžiniškus ledynus. Poilsis Čilėje neatsiejamas nuo apsilankymo bent vienoje iš daugelio nuostabių salų, kurios sužavės išskirtinėmis archeologinėmis vietovėmis, reta augmenija, bei gausiomis banginių, pingvinų ir elnių populiacijomis. Kelionės į Čilę metu galėsite leistis į kruizą ledynų link, stebėti žvaigždes Atakamos dykumoje, pasigrožėti didžiuosiuose miestuose populiariu gatvės menu ir akį traukiančiais senamiesčiais, paragauti Andų kalnuose išaugintų vynuogių vyno ar pasimėgauti jūros gėrybėmis.

Keliaujant į Čilę svarbu atkreipti dėmesį į kurią šalies dalį vyksite, kadangi šioje išskirtinio ilgio šalyje vyrauja net keturios klimato juostos. Atostogos Čilėje rekomenduojamos gruodžio–vasario mėnesių laikotarpiu – tai vasaros sezonas. Nuo kovo iki gegužės šiek tiek vėsiau, tačiau sąlygos keliavimui taip pat tinkamos. Birželio–rugpjūčio laikotarpis – žiemos sezonas, kuomet temperatūra ženkliai nukrenta. Nuo rugsėjo iki lapkričio atšyla, tačiau vyrauja stiprūs vėjai.

Kelionės į Čilę metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Velykų sala – paslaptingais statiniais garsėjanti vieta, kurioje išvysite įspūdingo dydžio moajų statulas. Velykų saloje pamatysite ne tik visame pasaulyje garsias archeologines vietoves, akmens kasyklas, bet ir nuostabius paplūdimius.
  • Vinja del Maras – „Sodų miestas“ įsikūręs šalia vandenyno pakrantės. Čia gausu palmių alėjų ir vaizdingų paplūdimių.
  • Atakamos dykuma – sausiausia pasaulyje vieta, kurioje sužavės kraštovaizdžio įvairovė. Šioje dykumoje plyti Miskančio ir Minikeso lagūnos, kalnų apsuptos druskos lygumos, geizerių laukas, spalvingasis Mėnulio slėnis, Druskos kalnų grandinės ir Nacionalinis flamingų rezervatas.
  • Puerto Varasas – šis kalnų ir ežerų apsuptas miestelis nustebins vokiška architektūra ir tradicijomis.
  • „Visų Šventųjų“ ežeras, susiformavęs lavai užtvenkus slėnį, garsėja snieguotomis jį supančių ugnikalnių viršūnėmis.
  • Čilojės sala išsiskiria retomis augalų rūšimis, mažiausiais pasaulyje elniais ir netoli pakrančių plaukiojančiais banginiais. Be to, šioje saloje gausu vertingo architektūrinio paveldo – medinių jėzuitų bažnyčių.
  • Magdalenos sala – tai magelaninių pingvinų karalystė. Jų čia peri apie 120 tūkst.
  • Grėjaus ledynas – 28 km ilgio ledynas esantis Patagonijos Anduose, kurį galėsite išvysti kruizo metu.

Poilsinės kelionės į Čilę metu kviečiame apsilankyti Velykų, Čilojės ir Magdalenos salose, jaukiuose Puerto Varaso ir Vinja del Maro miestuose, pasigrožėti ugnikalnių apsuptu „Visų Šventųjų“ ežeru, sausiausia pasaulyje Atakamos dykuma ir didinguoju Grėjaus ledynu.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Čilę pasiūlymus.

UP