×

Kelionės į Pietų Korėją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Pietų Korėją

Kelionės į Pietų Korėją, vieną turtingiausių Azijos valstybių, metu sužavės vaizdingi kalnų slėniai, vulkaninės salos, bei atokiausiuose šalies kampeliuose stūksančios šventyklos. Puikus maistas, įspūdingi turgūs, bei spalvinga populiarioji kultūra praskaidrins kiekvieną šioje šalyje praleistą dieną. Kelionės į Pietų Korėją metu verta iš arčiau susipažinti su turtingu karališkųjų dinastijų palikimu, pasivaikščioti arbatos ir mandarinų plantacijose, bei visame pasaulyje garsiose filmavimo vietose. Poilsis Pietų Korėjoje – tai puiki galimybė apsilankyti tradiciniuose arbatos namuose, netikėtų temų pramogų parkuose, pasigrožėti unikalios architektūros namais ir gatvės menininkų pasirodymais.

Atostogos Pietų Korėjoje rekomenduojamos pavasarį ir rudenį, kadangi žiemos gana vėsios, o vasaromis karšta ir lietinga. Geriausias metas poilsiui paplūdimiuose – liepos–rugsėjo mėnesių laikotarpiu.

Kelionės į Pietų Korėją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Čedžu sala – „Pietų Korėjos Havajai“, kuriuose sužavės mandarinų giraitės, kriokliai, aukščiausias Pietų Korėjoje Halasano ugnikalnis, Kamelijos kalno botanikos sodas, daugelyje filmų matyta Seopdžikodži gyvenvietė ir „Saulėtekio kalva“.
  • Gjongdžu – istorinė gyvenvietė, buvusi Šilos dinastijos karalystės sostinė, tikras Korėjos meno ir istorijos lobynas. Šią vietovę garsina Sokguramo grota ir Bulguksos šventykla, įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
  • Hahė – etnografinis kaimas, kuriame išsaugoti Čosono dinastijos papročiai, architektūra, veikia konfucianistinė mokykla, šokami šamanistiniai šokiai. Šiame etnografiniame kaime vis dar gyvena vietiniai žmonės.
  • Soraksano nacionalinis parkas, garsėjantis retomis gyvūnų ir augalų rūšimis. Čia išvysite žaliuojančius slėnius, kalnus, trečią pagal aukštį šalies viršukalnę, Sinhingsos šventyklą ir Gnongimsongo tvirtovės griuvėsius.
  • Seulas – Pietų Korėjos sostinė, vienas lankomiausių pasaulio miestų, kuris garsėja ne tik modernia architektūra, madomis ir muzika, bet ir įspūdingais karališkais rūmais, muziejais, bei etnografiniais kaimais.

Poilsinės kelionės į Pietų Korėją metu kviečiame apsilankyti Čedžu saloje, istorinėje Gjongdžu gyvenvietėje, etnografiniame Hahės kaime, Soraksano nacionaliniame parke, bei Pietų Korėjos sostinėje Seule.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Pietų Korėją pasiūlymus.

UP