Atostogų gidas

Karjera, darbo pasiūlymai, praktika kelionių agentūroje

1. Ieškome Pardavimų vadybininko Vilniuje ir Druskininkuose (atnaujinta 2024.05.09)

Šiuo metu ieškome pardavimų vadybininko Vilniaus ir Druskininkų biuruose. Vadybininko ieškome su patirtimi turizmo sferoje, idealiausia  - pardavinėjant keliones. Jeigu neturite tiesioginės kelionių agento patirties, tačiau turite daug keliavimo patirties, taip pat lauksime jūsų CV

Dėl Druskininkų siųskite CV -> https://www.cvbankas.lt/kelioniu-pardavimu-vadybininkas-druskininkuose-druskininkuose/1-11526272 

Dėl Vilniaus susisiekite el.paštu darbas@kelioniuakademija.lt  

 

2. Ieškome KELIONĖS VADOVŲ tolimose šalyse (atnaujinta 2024.05.09)

Pastoviai pildome duomenų bazę vadovų, kurie gyvena arba turi daug keliavimo patirties tolimose šalyse (Azija, Pietų, Centrinė, Šiaurės Amerika, Karibai, Afrika, Artimieji rytai, Australija, Zelandija ir Okeanija).

Ieškome žmonių, kurie dega kelionėmis ir vietomis, kurias aplankė. Domisi šalių kultūra, tradicijomis, papročiais ir istorija.

Susisiekite el.paštu kelionesvadovai@kelioniuakademija.lt 
CV siųsti tiesiogiai 

3. Pastoviai siūlome PRAKTIKOS vietas

Darbai: produkto kūrimas, atnaujinimas ir tobulinimas: krypčių, regionų aprašymai, straipsnių apie lankytinas vietas ar pramogas ruošimas ir publikavimas, viešbučių aprašymų ir vizualikos tvarkymas, kelionių programų kūrimas, tobulinimas, klaidų ieškojimas ir korekcijos.

Siūlome praktikos vietas biuruose Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje ir nuotoliniu būdu.  Praktika gali tęstis nuo 4 iki 12 ir daugiau savaičių. 

Ieškome tik tokių praktikantų, kurie norės skirti ne mažiau kaip 6 val. darbo valandas per dieną.

Įgyvendinus 3 mėn. praktikos darbų apimties planą apdovanojame infoturu (išvyka į viduržemio jūros kurortą viešbučių apžiūrai) arba sudarome individualios veiklos sutartį bonusui išmokėti.

Kreiptis el. paštu: praktika@kelioniuakademija.lt kreipdamiesi būtinai parašykite savo telefono numerį.