Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Nepalas: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Užsienio šalių piliečiams įvažiavimas į šalį turizmo tikslais draudžiamas. Išimties atvejais privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR testo sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki skrydžio. Prieš skrydį būtina užpildyti atvykimo formą ir gauti kodą, kurį reikės pateikti imigracijos poste atvykus. Visi keliautojai prieš kelionę privalo gauti vizą artimiausioje Nepalo ambasadoje arba konsulate.

Saviizoliacija nuvykus:

Privaloma 10 d. saviizoliacija viešbutyje. Atvykusiems iš šalių su nauja COVID-19 viruso forma privaloma 10 d. saviizoliacija Vyriausybės patvirtintame viešbutyje.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.07.20 06:40

Vykstant į Nepalą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: