×

Kelionės į Zimbabvę

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Zimbabvę

Zimbabvė – viena gražiausių Afrikos šalių, plytinti žemyno pietryčiuose. Kelionės į Zimbabvę metu susipažinsite su bantų, bečuanų, bušmėnų, tsongų ir daugybės kitų tautų papročiais, o šalies kraštovaizdis pakerės neaprėpiamomis plynaukštėmis, kalnais, didžiausia pasaulyje daika (magminių uolienų plotais, kuriuose randama aukso, sidabro ir kitų mineralų), bei vandeningomis Zambezės ir Limpopo upėmis.

Poilsis Zimbabvėje – tai pažintis su priešistorinius laikus menančiais žmonijos pėdsakais ir nesuskaičiuojamomis vietos gyvūnų bei augalų rūšimis. Kelionės į Zimbabvę metu verta leistis į kruizą laivu Zambezės upe, vykti į safarį, apsilankyti vietinėse kaimelių mokyklose, pasimėgauti ekstremaliomis vandens pramogomis šalia Viktorijos krioklio, bei įsigyti tradicinių rankdarbių.

Atostogos Zimbabvėje rekomenduojamos gegužės vidurio–rugpjūčio mėnesių laikotarpiu, kuomet nevargina dideli karščiai, gausūs lietūs ir yra pakankamai saulėta.

Kelionės į Zimbabvę metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Zambezės upė – ketvirta pagal ilgį Afrikos upė (2574 m), kurios vandenys pritraukia gausius krokodilų, gyvačių, driežų, begemotų, liūtų, leopardų, hienų, šakalų, antilopių ir įvairiausių vandens paukščių būrius. Dalį jų, malšinančių troškulį upės krantuose, galėsite išvysti kruizo Zambezės upe metu.
  • Viktorijos krioklys – į dviejų nacionalinių parkų teritoriją įeinantis krioklys, esantis Zimbabvės ir Zambijos pasienyje. Tai kvapą gniaužianti vieta, kurią puošia daugybė nedidelių salelių, o šio galingo krioklio šniokštimas girdėti net už 40 km. Viktorijos krioklio plotis siekia apie 1800 m – tai pats plačiausias krioklys visame pasaulyje. Juo pasigrožėti galėsite pasivaikščiojimo apžvalgos takais metu.
  • Matobo kalvos – UNESCO globojama vietovė, kurioje plyti įspūdingos uolų formacijos. Čia buvo gyvenama dar akmens amžiuje, gausu uolų piešinių, išlikusios šventos vietos, kuriose vietinės bendruomenės lankosi iki šiol.

Poilsinės kelionės į Zimbabvę metu kviečiame susipažinti su Zambezės upės gyvūnijos pasauliu, pasigrožėti plačiausiu pasaulyje Viktorijos kriokliu, apsilankyti Matobo kalvose, kuriose gausu priešistorinius laikus menančių uolų piešinių, bei atrasti daugelį kitų nuostabių šios Afrikos šalies vietų.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Zimbabvę pasiūlymus.

UP