Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tailandas: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Užpildyti atvykimo sertifikatą Certificate of Entry (COE) (ties vizos tipu pasirinkite 11 TR (exemption)). Užpildytas atvykimo SERTIFIKATAS. Fit to Fly sertifikatas. Neigiamas PGR testo sertifikatas atliktas ne seniau nei prieš 72 val. prieš atvykstant. Privalomas medicininių išlaidų draudimas. Pagal nustatytus reikalavimus Puketo saloje visi į šią salą atvykstantys 18 m. ir vyresni keliautojai privalo turėti galiojantį COVID-19 skiepų sertifikatą, patvirtinantį atliktą pilną vakcinaciją.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą arba persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia.

Informacija atnaujinta 2021.09.08 09:33

Vykstant į Tailandą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: