Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tailandas: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

1. Certificate of Entry (COE) (ties vizos tipu pasirinkite 11 TR (exemption)). 2. Fit to Fly sertifikato (EN). 3. Keliaujant į Tailandą, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. 4. Privalomas medicininių išlaidų draudimas, kuris padengia riziką, susijusią su COVID-19 (ne mažesnei nei 100.000 USD sumai) (galite įsigyti čia). 5. Ne mažesnės nei 10 000 THB asmeniui arba 20 000 THB šeimai grynųjų pinigų sumos. 6. Alternative State Quarantine (ASQ) 15 dienų karantinavimosi viešbučio rezervacijos patvirtinimas (tame mieste, į kurį pirminį atskrendate). 7. Viešbučio rezervacijos po karantino patvirtinimas. 8. Reikalinga turėti 45 dienų bėgyje kelionę atgal patvirtinančius dokumentus. Pagal nustatytus saugumo reikalavimus Puketo saloje, nuo 2021 m. liepos 1 d. visi į šią salą atvykstantys 18 m. ir vyresni keliautojai privalo turėti galiojantį COVID-19 skiepų sertifikatą, patvirtinantį atliktą pilną vakcinaciją. Nuo paskutinio skiepo, reikalingo pilnai vakcinacijai, turi būti praėję ne mažiau nei 14 d. iki kelionės. Vakcinacija turi būti atlikta viena iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) patvirtintų vakcinų. VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Saviizoliacija nuvykus:

Taikoma 14 dienų saviizoliacija paskirtuose viešbučiuose.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.07.26 13:33

Vykstant į Tailandą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: