Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tailandas: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visiems keliaujantiems į Tailandą asmenims yra privaloma užpildyti Keleivio lokalizavimo formą (angl. PLF – Passenger Locator form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Elektroninę formą reikia užpildyti https://tp.consular.go.th per paskutines 48 val. iki skrydžio į Tailandą. Kiekvienas keliaujantis asmuo privalo pildyti formą atskirai. Kartu su vaikais iki 12 m. keliaujančios šeimos narys pildo tik vieną formą (pridedant visus vykstančius vaikus ir kūdikius).Užpildžius Keleivio lokalizavimo formą yra atsiunčiamas patvirtinimas ir suformuojamas QR kodas, kurį privaloma pateikti atspausdintą ar parodyti mobiliajame telefone prie atvykimo vartų. Be QR kodo keleiviai į lėktuvą nebus įleidžiami.

Puketas išlieka smėliadėžės (Sandbox) ribose. Atvykimo į Puketą tvarka: 7 dienos praleistos Sandbox ribose (Pukete), po to galima keliauti po Tailandą,  Vakcinacija pagal pilną vakcinavimosi schemą;  PGR testo neigiamas rezultatas ne anksčiau kaip 72 valandos iki atvykimo į šalį;  Apgyvendinimo SHA extra arba AQ viešbučio įrodymą patvirtinantis dokumentas ( mažiausiai 7 n), kartu su 2-jų PGR testų mokesčiu (PGR testus, kurie bus atliekami kryptyje būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto per šią nuorodą: https://www.thailandpsas.com/). Visiems vykstantiems į Tailandą asmenims (įskaitant kūdikius) yra privaloma ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Tailandą atlikti COVID-19 tyrimą (PGR metodu) ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Asmenims yra privaloma pateikti vakcinaciją įrodantį dokumentą pagal pilną vakcinavimo schemą) ir neigiamą PGR testą. Atvykus yra būtina atlikti dar vieną PGR testą ir gauti neigiamą atsakymą (laukiant atsakymo privaloma saviizoliacija viešbučio kambaryje). Vėliau kelionės 5-ąją dieną privaloma atlikti pakartotiną PGR testą ir gauti neigiamą atsakymą (laukiant 2-ojo testo atsakymo, saviizoliacija neprivaloma).

Daugiau informacijos ieškokite čia. arba arba čia paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi: vaikams iki 12 metų, paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų (daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

 

Naujausią Lietuvos Vyriausybės informaciją grįžtantiems į Lietuvą rasite čia

Informacija atnaujinta 2022.01.17 16:49

Vykstant į Tailandą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: